banner200
banner222
07 Şubat 2016 Pazar 13:00
Ahmet Hakan'dan Demet Akalın'a namaz cevabı
banner188
banner213
banner230

Demet Akalın'ın sosyal medya üzerinden kızı Hira'nın namaz kılan fotoğrafını paylaşmasının ardından kimileri tepki göstermiş kimileri ise tebrik etmişti.

Demet Akalın'ın 2 yaşındaki bebeğinin namaz görüntüleri sosyal medyayı salla

Tepki gösterenler arasında Ahmet Hakan da vardı. Hürriyet yazarı, Demet Akalın'a "10 yıl önce neden bu düşkünlüğünüzü kamuoyuna yansıtma konusunda niye bu kadar iştahlı değildiniz" diye sormuştu. Akalın da yine Twitter üzerinden Ahmet Hakan'a cevap vermişti.

Ahmet Hakan bugün Demet Akalın'ın 'Ahmetçiğim' üslubuyla ünlü popçuya seslenerek bir cevap verdi. İşte köşe yazısındaki o bölüm:

BENİM SORDUĞUM SADECE ŞUYDU

Demetçiğim... Yazdıklarıma bir kez daha bak lütfen. Ben sana “Niye minik kızına Kuran okutuyorsun, namaz kıldırıyorsun?” demedim. Ben sana “Minik kızının namaz kılmasını niye sergiliyorsun?” bile demedim. Bırak bunları demeyi... Bu konuda seni sonuna kadar destekledim. Ve yine bu konuda sana yönelik eleştirilere karşı çıktım. Ayrıca ben sana “30 sene evvel Kuran okumuyordun, namaz kılmıyordun” falan da demedim.

10 YIL ÖNCE NİYE BU KADAR İŞTAHLI DEĞİLDİN

Ben sana sadece ve sadece... “Sevgili Demet, siz popçularımız madem bu kadar başörtüsü ve Kuran düşkünü idiniz... Çok değil 10 yıl evveline kadar bu düşkünlüğünüzü kamuoyuna yansıtma konusunda niye bu kadar iştahlı değildiniz?” diye sordum. Sorum sadece sana yönelik de değildi, senin şahsında bilumum popçulara ve topçulara idi... Umarım cevap yeterlidir. Asıl sevgiler benden size.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 07.02.2016 13:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol