banner200
banner222
15 Haziran 2016 Çarşamba 09:01
Acun Ilıcalı sordu: Survivor'da kim kime daha yakın?
banner188
banner213
banner230

 

 'Survivor 2016''nın dün yayınlanan bölümüne, ada konseyindeki soru ve ünlüler takımının cevabı damgasını vurdu.

NAGN'IN EN İYİ ARKADAŞI SEMİH

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı'nın "Kim kimle ne durumda, ben çözermedim" demesi üzerine konuşan Nagihan Karadere, en başında beri Semih Öztürk ile çok iyi anlaştığını belirtirken, Yunus Günçe ve Atakan Arslan ile fikir birliği içinde olmadıklarını söyledi.

Son olarak Nagihan'la sert bir tartışma yaşayan Yunus ise takım arkadaşları Semih, Nagihan ve Atakan'la mesafeli bir ilişkisi olduğunu açıkladı.Yunus Günçe ayrıca, Semih'le anlaşmanın tek yolunun ona itirtaz etmemek olduğunu vurguladı.  

Ezgi'nin elenmesi sonrası daha sessiz bir görüntü çizen Atakan da Yunus gibi tek başına hareket ettiğini, Oyun alanı dışında yalnız kalmayı tercih ettiğini ifade etti.


"YUNUS GÜNÇE VARMIŞ"

Semih Öztürk, Yunus ile iletişiminin kopmamasının tek sebebi olarak, takım arkadaşının karşısındaki hiç hakaret etmemesini gösterdi: Tartışmalarımız sert olmuş oolabilir. Hakaret etmeden tartışabilen birini görünce şaşırdım. Sabaha kadar tartışırız, ama iletişim kopmuyor. Kendim gibi birini görünce çok mutlu oldum. Yunus Günçe varmış yani, böyle birisi varmış.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 15.06.2016 09:01
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol