banner200
banner222
25 Mart 2016 Cuma 05:20
600 yıl hapsi istenen tacizci öğretmen hakkında Ensar Vakfı'ndan açıklama geldi
banner188
banner213
banner230

Ensar Vakfı Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu, Karaman'daki çocuk istismarına ilişkin şu ifadeleri kullandı: "Mağdur ailelerin de avukatlığını almaya gayret ederek onlara psikolojik destek vererek dava sürecini takip edeceğiz. İnşallah dava süreci uzun sürmez bir an önce adalet yerini bulur.


BU 600 YILLIK CEZA BİLE AZ, BU KİŞİNİN İDAM EDİLMESİ GEREKİR   Dava sürecini takip edeceğiz. Hak ettiği cezayı umarım bu kişi alır. Medyadan takip ettiğim kadarı ile 600 yıllık bir ceza isteniyor. Benim inancıma göre, bu 600 yıllık ceza bile az, bu kişinin idam edilmesi gerekir.

BÖYLE BİR DURUMDA BİLE HALA BU İŞİ ÖRTBAS ETTİĞİMİZ İLE İLGİLİ BİR DURUM VAR   Böyle bir durumda bile hala bu işi örtbas ettiğimiz ile ilgili bir durum var. Anti parantez olarak bunu da vurgulamak isterim. Yurt değil, şube merkezimiz açık. Çocuklarımız var. Gidiyorlar, geliyorlar sürekli bir şeyi göstermiyor. Üniversite, ortaokul öğrencilerimiz de var.

BİR YERE KAÇTIĞIMIZ YOK. VARSA BİR SUÇUMUZ BUNUNLA İLGİLİ HER ŞEYİ YAPMAYA HAZIRIZ   Bir yere kaçtığımız yok. Varsa bir suçumuz bununla ilgili her şeyi yapmaya hazırız. Toplumun yüreğine umarım su serpilir."
Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 25.03.2016 05:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol