banner200
banner222
14 Ağustos 2016 Pazar 17:23
Yeni Şafak yazarı: AKP'nin gençliği ihale işlerini
banner188
banner213
banner230

Yeni Şafak gazetesi yazarı Salih Tuna’nın AKP Gençlik Kolları'nı eleştirerek, AKP gençliğinin "slogan üretemediğini" söyledi. Tuna, “İhale işlerini becerebilirler ama bunu beceremiyorlar” dedi.

Hükümete yakın Yeni Şafak gazetesi yazarı Salih Tuna’nın AKP Gençlik Kolları’nı eleştirmesi sosyal medyada gündem geldi. Salih Tuna, AKP gençliğinin 15 Temmuz’dan bu yana slogan üretemediğini ve suskun kaldığını söyleyerek “İhale işlerini becerebilirler ama bunu beceremiyorlar” dedi.

OdaTV'nin haberine göre Ülke TV yayınında konuşan Salih Tuna, AKP Gençlik Kolları’nı eleştirdi. Salih Tuna canlı yayında, “Ak Parti gençlik teşkilatlarını eleştirmek istiyorum. Bir tane sloganınınız bir tane sözünüz yok. Resimleriniz, sloganlarınız, marşlarınız nerede ya? Çok güzel giyiniyorsunuz aferin, hangi renk uyumlu bunu beceriyorlar. İşte iyi koşturuyorlar. Genç adam bir şey üretecek. 23 gün olmuş oradaki insanlar bir şey yapmak istiyor, onlara iki slogan, marş bir şey üret, hiçbir şey yok. Bu ne suskunluk! İhale işlerini çok iyi becerebilirler bilmiyorum ama bunu beceremiyorlar” şeklinde konuştu.

Bu sözlerin ardından Twitter’da AKP Gençliği Salih Tuna’yı hedef aldı. Yandaş kalemlerden Cemil Barlas da Tuna’ya sahip çıktı.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 14.08.2016 17:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol