banner200
banner222
08 Eylül 2016 Perşembe 15:43
Wagner Moura’dan Narcos'a ilişkin açıklamalar
banner188
banner213
banner230

Narcos‘ta Pablo Escobar’ı canlandıran Wagner Moura, Narcos‘un devam edecek olmasına sevindiğini ve dizide Pablo Escobar’a ayrılan zaman diliminin daha uzamasının gereksiz olacağını belirtti.

İkinci sezonu geçtiğimiz günlerde yayınlanan Netflix’in en popüler dizilerinden Narcos‘ta Pablo Escobar’ı canlandıran Wagner Moura, The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda Escobar ve dizinin geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Bantmag'in aktardığı habere göre, “Dizinin ilk sezonu 2014’ün Eylül ayında çekilmeye başlandı ve ikinci sezonu da geçtiğimiz haziranda bitirdik” diyen Brezilyalı aktör Moura, Pablo Escobar karakterini canlandırmak için kendini fazlasıyla adaması gerektiğini belirtti. Özellikle Escobar’ın son dönemlerini canlandırdığı ikinci Narcos sezonu için yirmi kilo alması gereken Moura, Kolombiyalı uyuşturucu baronunun ailesiyle olan ilişkisine ve ülkesindeki zor durumdaki insanlara yaptığı yardımlara da değinerek, “Onun hayatının bir kısmını canlandırdıktan sonra, %100 olarak eminim ki Pablo Escobar da bir insandı; üstelik bildiğim en ilginç insanlardan biri” dedi.

Pablo Escobar ve Kolombiya’daki uyuşturucu piyasasıyla ilgili birçok araştırma ve okuma yaptığını dile getiren Moura, Escobar’ın ölümüyle ilgili ailesinin öne sürdüğü hikayeye inanmadığını da sözlerine ekledi.

Narcos‘un devam edecek olmasına sevindiğini de dile getiren Moura, dizide Pablo Escobar’a ayrılan zaman diliminin daha uzamasının gereksiz olacağını vurguladı. “İlk sezon bittiğinde zaten Escobar’ın 15 yılını anlatmıştık” diyen Moura, dizinin yalnızca Pablo Escobar hakkında bir polisiye olmadığını ve daha anlatılacak birçok ilginç hikayenin olduğunu belirtti.

Brezilya’da Portekizce konuşulduğu için Güney Amerika’da birçok şeyin dışında kaldıklarını hatırlatan Moura, Narcos‘la ilgili en çok özleyeceği şeyin, bu dizide yer alma deneyiminin kendisi olduğunu söyledi. Dizi için İspanyolca öğrenen ve uzun bir süre Kolombiya’da yaşayan Moura, “Hayatımda ilk defa kendimi büyük bir şeyin parçası gibi hissettim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 08.09.2016 15:43
Anahtar Kelimeler:
DiziBrezilya
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol