banner200
banner235
03 Haziran 2016 Cuma 12:23
Üç kız öğrenci, çıplak fotoğraf tehditinden tutuklandı
banner188
banner213
banner230

Antalya’da 17 yaşındaki kız öğrenci N.Ş.K.’ye, 'çıplak fotoğraflarını yayma’ tehdidiyle 300 lirasını gasp eden lise öğrencisi üç kız öğrenci, ’yağma ve şantaj’ suçlarından tutuklandı.

Muratpaşa ilçesindeki bir lisede eğitim gören N.Ş.K., aynı okuldan 3 kız öğrencinin, ’Bize para vermezsen çıplak fotoğraflarını yayarız’ diyerek, kendisine şantaj yaptığı iddiasıyla şikayetçi oldu. N.Ş.K., tabletini satarak şüphelilere 300 lira verdiğini söyledi. Şikayet üzerine 17 yaşındaki M.B., aynı yaştaki F.Y. ile 16 yaşındaki K.Y., gözaltına alındı.

Sorgularında yağma suçunu kabul etmeyen F.Y., para ve tehdit olayıyla ilgisi olmadığını, çıplak fotoğrafları K.Y.’nin herkese dağıttığını iddia etti. M.B. de, mağdurenin çıplak fotoğraflarını O.Y. adlı erkek öğrencinin K.Y.’ye gönderdiğini söyledi. K.Y.’nin N.Ş.K.’den bu fotoğrafları yaymama karşılığında 300 lira istediğini iddia eden M.B., "Mağdure de bu parayı temin etmek için tabletini satıp parasını K.Y.’ye vermiş. K.Y. de bu paradan bana 50 lira verdi. Ben fotoğrafları yaymama karşılığında para istemedim ama bu fotoğrafları O.Y.’nin cep telefonunda bir kez gördüm" dedi. K.Y. ise mağdureyi kendisinin değil, diğer iki kız öğrencinin tehdit ettiğini ileri sürdü. Üç kız öğrenci, çıkarıldıkları mahkemece ’yağma ve şantaj’ suçlarından tutuklandı.

Kaynak: Birgun.net
Son Güncelleme: 03.06.2016 12:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol