banner200
banner235
banner225
13 Eylül 2016 Salı 19:23
Müezzinoğlu: ByLock'a girenlerin sadece yarısı çözüldü
banner188
banner213
banner230

Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, ‘ByLock’ sistemine girmiş 180 bin kullanıcıdan henüz daha yarısının çözüldüğünü söyledi ve “Diğer şifrelerin yarısı kırılıp da ’Acaba yine hangi tuzaklar var’ kısmını devlete ve millete bedel olarak ödetemeyiz. Milleti ve devleti merkeze alan ve bu ağır depremin artçı depremlerini milletimize yaşatmadan, kısmi mağduriyetler olabilir” diye konuştu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile eski İçişleri Bakanı Efkan AlaBursa'da AKP’nin bayramlaşma programına katıldı.

“Kısmi mağduriyetler olabilir”

Müezzinoğlu’nun konuşmasından satırbaşları şöyle:

"ByLock denilen şifreli sisteme girmiş 180 bine yakın kullanıcının henüz daha yarısının şifresi kırılabildi. Diğer şifrelerin yarısı kırılıp da ’Acaba yine hangi tuzaklar var’ kısmını devlete ve millete bedel olarak ödetemeyiz. Milleti ve devleti merkeze alan ve bu ağır depremin artçı depremlerini milletimize yaşatmadan, kısmi mağduriyetler olabilir.

“Onlar şunu bilsin ki devlet var, adil yöneticiler var. O adil yöneticiler, mutlaka onların hakkını biraz geç de olsa teslim edecektir. Geçici sürelik mağduriyetleri sorun yapmak, bu milletin değerleriyle vatan, millet, bayrak sevgisiyle örtüştürmekte zorlanırız. Biz hep birlikte hızla normalleşen ve hızla büyük hedeflere yürüyen bir yolculuğu yapmak zorundayız.”

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 13.09.2016 19:23
Anahtar Kelimeler:
AkpBursaEfkan Ala
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol