banner200
banner222
25 Nisan 2016 Pazartesi 15:43
Koruyucu aile olarak baktığı çocuğu yıllarca taciz etti!
banner188
banner213
banner230

Adana'da ilkokul öğretmeni 60 yaşındaki M.Ö., koruyucu aile olarak aldıkları kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu için yargılandığı davada 24 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Çocukları olmayan ilkokul öğretmeni M.Ö. ile eşi P.Ö. 14 yıl önce, yetiştirme yurdunda kalan 4.5 yaşındayken N.G.'yi koruyucu aile olarak yanlarına aldı. M.Ö., küçük kızı taciz etmeye başladı. N.G., 16 yaşına geldiğinde tacizlerin artması üzerine sınıf arkadaşına anlattı. Arkadaşının ısrarı üzerine genç kız, cep telefonuyla M.Ö.'nün tacizini görüntüledi. Biyolojik annesi S.G.'nin suç duyurusunda bulunması üzerine M.Ö. hakkında soruşturma başlatıldı. M.Ö. tutuklanırken cep telefonu ve bilgisayarında çok sayıda çocuk pornosu görüntüleri çıktı.

'CİNSEL BİRLİKTELİK OLMADI'

'nın haberine göre, 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 26 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan ve celse arasında tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan M.Ö. tacizi kabul ederek savunmasında şunları söyledi:

"Sürekli takdir teşekkür alıyordu. Kendisini sürekli ödüllendiriyorduk. Lise 1. sınıfta notlarında bir düşüş oldu. Erkek arkadaşı olduğunu öğrendim. 'Böyle bir şey olursa seni bizden alıp yurda gönderirler' dedim. Lise 2. sınıftaki döneminde aynı şekilde ödüllendirdiğimizden bahsettim. Karşılığını görmediğimizi söyledim. O da bana 'Ben seni ödüllendireceğim' dedi, gözlerimi kapatmamı söyledi. Soyunmuş olarak yanıma geldi ve beni öpmeye başladı. 5 yıldır cinsel sorunlarım vardı. Bu sırada cinsel yönden uyarıldığımı hissettim. Yıllardır böyle bir şey yaşamadığım için zaafıma yenildim. Ben de ona karşılık verdim. Ondan sonra birkaç kez devam etti. Ben bunu artık yapmayalım dediğimde 'Bana ne' diyerek devam etme niyetini gösterdi. Sadece öpüşüp seviştik, cinsel birliktelik olmadı."

'EĞER VÜCUDUNDA FARKLILIK GÖRÜRSEM SENİ ÖLDÜRÜRÜM'

5 yaşından beri taciz edildiğini söyleyen N.G. ise şunları anlattı:

"O zaman küçüktüm. Bazı şeylerin farkında değildim. Bunun kötü olduğunu 10 yaşımdayken anladım. Doğru olmadığını söyledim ağladım. Yurda göndermekle tehdit ediyordu. Taciz etmesine karşı çıktığım zaman dövüyordu. Korkumdan kimseye söylemedim. Benim bir kaç çıplak resmimi çekmiş. Şikayet edersem bunu okulun internet sayfasına koymakla tehdit etti. Küçük bir kız kardeşim var. Ona da bir şey yapar diye korktum. Sürekli kendi planlarımı kendim yapıp intikamımı almayı düşünüyordum. Şikayet etmeyi düşünmüyordum. Bir erkek arkadaşım vardı. M.Ö. bunu öğrenmiş. Sana test yapacağım diye soydu. Bekaret testi yaptı. 'Ben seni hep böyle göreceğim. Eğer vücudunda farklılık görürsem seni öldürürüm' diye tehdit ediyordu."

Mahkeme heyeti, M.Ö.'ye 'cinsel istismar, özel hayatın gizliliğini ihlal ve müstehcenlik' suçlarından 24 yıl hapis cezası verdi.

Kaynak: Birgun.net
Son Güncelleme: 25.04.2016 15:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol