banner200
banner222
04 Mayıs 2016 Çarşamba 13:43
Kilis Valisi: 'Sözlerim çarptıldı'
banner188
banner213
banner230

Kilis Valisi Süleyman Tapsız, "abdestsiz dolaşmayın", "Süpermen değilim roketi havada yakalayamam" ve "roketler yer çekimi kanunu nedeniyle düşüyor" sözlerinin çarpıtıldığını söyledi.

T24'ün haberine göre, Vali Tapsız, Kilis Valiliği internet sitesinde yer alan açıklamasında ‘çarpıtma ve kasıtlı olarak’ sosyal medyada yayılan sözlerin, kentte oluşan psikolojik atmosfer kullanılarak devlet ile millet arasındaki 'güveni zedeleme' amacı taşıdığını öne sürdü.

Tapsız, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Son günlerde belirli medya organlarında ve sosyal paylaşım sitelerinde şahsımla ilgili olarak asılsız iddialara yer verilmektedir. Vatandaşlarla yapılan samimi ve beşeri sohbetlerde kullanılan bazı ifadeler, çarpıtılarak basın açıklaması yapılmış şeklinde yansıtılmaktadır. Bu tür çarpıtma ve paylaşımları kasıtlı olarak yayan odakların amacı, misafirperverliği ve hoşgörüsü ile bilinen güzide ilimizde son zamanlarda oluşan psikolojik atmosferi kullanarak devlet ve millet arasındaki güveni zedelemektir. Ancak bilinmelidir ki, bu tür nafile çabalar, milletimizin devletine olan sarsılmaz güveni ve sağduyusu sayesinde geçmişte olduğu gibi bugün de amacına ulaşamayacaktır."

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 04.05.2016 13:43
Anahtar Kelimeler:
InternetMedya
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol