banner200
banner222
23 Ağustos 2016 Salı 09:43
IŞİD’e dur denilmediği  için öfkeliyiz isyandayız!
banner188
banner213
banner230

DENİZ AYHAN

10 Ekim Barış ve Dayanışma Derneği, Antep Katliamı ile ilgili olarak, ”Üzgünüz, öfkeliyiz, yastayız ve yine yaşanan katliamlara ‘dur’ denilmediği için isyandayız” açıklamasını yaptı.

10 Ekim’den itibaren yaşanan her patlamanın arkasında aynı ‘cellatların’ olduğu belirtilen dernek açıklamasında, “IŞİD, aylardır bu topraklarda mazlumlara ve masumlara yönelik saldırılarını şiddetini her seferinde daha da artırarak sürdürürken 10 Ekim katliamından sonraki mücadelemize, Antep katliamında hayatını kaybedenler ile yaralanan kardeşlerimiz adına da devam edeceğiz” denildi.


Açıklamada şu ifadelere yer verildi; “10 Ekim Katliamı kapsamında başlatılan soruşturma dosyasında elde edilen deliller ile öncesinden bilinen ya da en hafif deyimiyle tahmin edilen katliamların önlenememesi nedeniyle birbirini takip eden katliamlara hedef olmaya devam ediyoruz. Toplumun tüm kesimlerinin farkındalığına ve desteğine ihtiyacımız var. Düğün alanlarını dahi kana bulayanlara sesleniyoruz. Korkmayacağız, yılmayacağız, unutmayacağız ve affetmeyeceğiz.”

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 23.08.2016 09:43
Anahtar Kelimeler:
SoruşturmaIŞİDAntep
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol