banner200
banner235
banner225
29 Mart 2016 Salı 14:23
İş kazası geçiren Liseli Gençlik Muhalefeti üyesi Ercan Tuğlu
banner188
banner213
banner230

Pazar akşamı geçirdiği iş kazası sonucu hastaneye kaldırılan İstanbul Ümraniye Gençlik Muhalefeti üyesi 16 yaşındaki Ercan Tuğlu yaşamını yitirdi.

Gençlik Muhalefeti'nin Facebook sayfası üzerinden yapılan açıklama şöyle:

Geçtiğimiz hafta komi olarak çalıştığı Ümraniye Huzur Lokantası'nda motor ile servise çıkartılan ve kaza geçiren sonrasında da 1 haftadır yoğun bakımda tutulan Liseli Gençlik Muhalefeti üyesi Ercan Tuğlu arkadaşımız bugün vefat etmiştir.

Ercan halkın parasına göz dikenlerin, onları ayakkabı kutularında saklayanların utanmazlıklarıyla yönettikleri ülkede okul harçlığı için çalıştığı Ümraniye Huzur Lokantası'nda sırf sipariş daha erken gitsin diye, patronun cebine üç kuruş fazla girsin diye komi olduğu halde hatta ehliyeti dahi olmadığı halde motor ile servise gönderilmiş ve kaza geçirip bugün hayata gözlerini yummuştur.

Kendi çocuklarının ceplerine halkın parasını kutu kutu sokanlar, üç kuruş daha fazla cebime girsin diye çalışanlarını ölüme sürükleyen vampirler sanmasınlar ki bu iş cinayeti yanlarına kar kalacak diye. Ercan'ın hesabını tüm sorumlulardan soracağız.

NE OLMUŞTU?
Ümraniye çarşısında bulunan Huzur Restoranda okul harçlığı için sigortasız bir şekilde komi olarak çalışan 16 yaşındaki arkadaşımız, ehliyeti olmadığı halde, herhangi bir güvenlik önleminin bulunmadığı motorla servise çıkarılmış; bunun sonucunda ise kaza geçirmişti.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 29.03.2016 14:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol