banner200
banner222
11 Nisan 2016 Pazartesi 12:23
Haluk Bilginer'den Hürriyet yazarlarına: Çok ayıp!
banner188
banner213
banner230

Sanatçı Haluk Bilginer, "Türkiye'de dizi ve film yapmayacağım. Bunları zaten İngiltere'de yapıyorum" dediği şeklinde hakkında çıkan haberleri yalanlarken Hürriyet yazarlarının da bu sözlerle ilgili "yorum" yapmasına tepki gösterdi.

Bilginer, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan hakkında yapılan yorumlara yer vererek "Melike Karakartal, Ömür Gedik, Onur Baştürk, Cengiz Semercioğlu, yalan habere bir de oturup yorum mu yapasınız geldi?" dedi. Hürriyet'te "Magazin Konseyi" adı altında magazin yorumları yapan söz konusu dört isme dair "Ayıplamadan önce haberin muhatabına sormak yok mu artık gazetecilikte? Çok ayıp!" ifadeleriyle tepkisini gösterdi.

Melike Karakartal, Ömür Gedik, Onur Baştürk, Cengiz Semercioğlu
Yalan habere bir de oturup yorum mu yapasınız geldi? pic.twitter.com/JFF21LhlwQ

— haluk (@halukbilginer_) 11 Nisan 2016

Ayıplamadan önce haberin muhatabına sormak yok mu artık gazetecilikte?
Çok ayıp!

— haluk (@halukbilginer_) 11 Nisan 2016

Hürriyet'te yayınlanan yazıda ise şunlar yer aldı:

"Haluk Bilginer, Türkiye’de dizi ve film yapmayacağını açıkladı. Oyuncu bu kararını 'Türkiye’de dizi ve film yapmayacağım. Bunları zaten İngiltere’de yapıyorum' diye duyurdu.

Cengiz: Hayatını burada yaptığı işlerden kazanan bir oyuncunun bunu söylemesi ayıp... Daha da ayıbı, 'Ben tüm oyunculardan üstünüm, zaten bu işleri Londra’da yapıyorum' hissini verme çabası...

Melike: Türkiye’de dizi yapmama kararını anlayabiliyorum ancak iyi isimler bu piyasadan çekilirse işlerin düzelme ihtimali ortadan kaybolur. Kararını tekrar gözden geçirmesini dilerim.

Onur: Türkiye’de dizi yapmamasını anlarım da film niye yapmıyor ki? Ünlülerin bu tür çıkışlarının gelip geçici olduğunu, anlık öfkelerle söylendiğini düşünüyorum.

Ömür: Ben hiç yakıştıramadım bu lafları Haluk Bilginer gibi bir üstada. Dizi ve filmlerde oynamayacaksa reklamlarda da oynamasın yorumlarına hazır olsun tabii..."

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 11.04.2016 12:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol