banner200
banner222
08 Eylül 2016 Perşembe 13:43
Halime Kökçe'nin FETÖ paniği: Twitter hesabını kapattı
banner188
banner213
banner230

Gülen cemaati ile ilgili konuk olarak katıldığı TV programı sırasında geçmişte Cemaati ve lideri Fethullah Gülen'i öven yazıları sosyal medyada kendisine hatırlatılan Halime Kökçe, Twitter hesabını kapattı.

Star gazetesi yazarı Halime Kökçe, program sırasında daha önce yazdığı bir tweet'i hatırlatan kişiye hakaret ederek "Bu tweeti hazırlayıp bana yamamaya çalışan şerefsiz" dedi. Ancak söz konusu tweet kendisine ait çıkınca canlı yayın sırasında tweeti sildi.

Ali Baysal adlı Twitter kullanıcısı, Halime Kökçe'nin 19 Kasım 2013'te yazdığı "Cemaat gençlere dershaneyi aracı kılmadan ulaşacak formüller bulabilir. Ben çocuklarımı gözüm kapalı emanet ederim." tweet'inin görüntüsünü paylaşarak "Üfürüp durma kadın,bunları napıcaksın onu söyle" diye yazdı.

Bunun üzerine söz konusu tweet'in kendisine ait olmadığını ve montaj olduğunu ima eden Kökçe, "Bu tweeti hazırlayıp bana yamamaya çalışan şerefsiz" diyerek hakaret etti. Kökçe, bir süre sonra in kendisine ait olduğunu anladı ve sildi.

Sosyal medyada yüzlerce kişinin kendisine Fethullah Gülen'i övdüğü yazılarını hatırlatması üzerine Kökçe bu kez de Twitter hesabını kapattı.

Halime Kökçe, Gezi eylemleri sırasında Kabataş'ta onlarca eylemcinin başörtülü bir kadını çıplak biçimde taciz ettiğini iddia etmiş, daha sonra bu olayın yalan olduğu ortaya çıkmıştı.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 08.09.2016 13:43
Anahtar Kelimeler:
Cemaat
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol