banner200
banner235
banner225
23 Mart 2016 Çarşamba 11:43
Fatih Altaylı: Baskıyı iliklerimize kadar yaşıyoruz
banner188
banner213
banner230

Fatih Altaylı moderatörlüğünü yaptığı Teke Tek programının sonunda isyan etti.

Habertürk TV’de ekrana gelen Teke Tek programının dün geceki bölümüne moderatör Fatih Altaylı’nın isyanı damga vurdu.

Altaylı AKP, CHP ve MHP’li vekillerin konuk olduğu programın sonunda, Türkiye’deki siyasi baskılardan, siyasi gerginliklerden şikayet etti ve “Ama ben bu Türkiye’deki siyasi ortamdan gerçekten çok sıkıldım. Ne söylense kabahat. Ne söylense birisi yanlış yaptı. Gerçekten burama gelmiş vaziyette. Siz baskıdan bahsediyorsunuz. Biz bu baskıyı birebir iliklerimize kadar yaşıyoruz burada” dedi.

Teke Tek programının dünkü bölümünde konuklar arasında yer alan AKP milletvekili Ahmet Gündoğdu diğer konuklara fazla söz hakkı tanındığını söyleyerek kendisinin de konuşması gerektiğini belirtti. Bunun üzerine Fatih Altaylı, Gündoğu’ya 5 dakika daha konuşma süresi verdi.

Ahmet Gündoğdu konuşmasını tamamladıktan sonra programın diğer konuğu CHP’li Oğuz Kaan Salıcı, “Ahmet Beyin gönlü olsun diye 5 dakika daha konuşmuş oldu zaten bütün kanallarda iktidar partisi konuşuyor” diye tepki gösterdi.

Altaylı ise Salıcı’ya “Siz de onda haklısınız” diye yanıt verdi. Bu sözlerin ardından bir anda sinirlendiği gözlenen usta gazeteci “Yani bakın hakkaten bu işlerden çok sıkıldım. Ben burada artık magazin programı yapmak istiyorum. Bilim programı yapmak istedim onu da yaptırmadılar. Bu siyasetteki anlamsız durumdan gerçekten çok sıkılmış vaziyetteyim. Şarkıcı türkücü diyeceğim ama artık onların da sesi soluğu çıkmaz oldu. Onlar da konuşamaz oldular” dedi.

“İLİKLERİMİZE KADAR BASKI HİSSEDİYORUZ”

Türkiye’deki siyasi baskılardan siyasi gerginliklerden şikayet eden Fatih Altaylı, “Ama ben bu Türkiye’deki siyasi ortamdan gerçekten çok sıkıldım. Ne söylense kabahat. Ne söylense birisi yanlış yaptı. Gerçekten burama gelmiş vaziyette. Siz baskıdan bahsediyorsunuz. Biz bu baskıyı birebir iliklerimize kadar yaşıyoruz burada” diyerek isyan etti. (Gerçek Gündem)Fatih Altaylı canlı yayında isyan ettipaylaşan: HaberdarTV

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 23.03.2016 11:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol