banner200
banner222
20 Şubat 2016 Cumartesi 17:22
'Erdoğan kendisine saygısızlığa müsaade etmediğinden diktatör
banner188
banner213
banner230

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Antalya'nın her mahallesinde bu ay yıldızlı bayrak nasıl dalgalanıyorsa Cizre'nin her köşesinde bu bayrak öyle dalgalanacaktır. Diyarbakır'ın Sur'unda, Cizre'nin her köşesinde bu bayrak dalgalanacak" dedi.

Antalya'da temaslarını sürdüren Müezzinoğlu, AKP Gençlik Kolları İl Başkanlığınca, Kundu'da düzenlenen Gençlik Kongresi'nde yaptığı konuşmada, parti olarak en önemli dinamiklerinin başında gençlerin geldiğini söyledi.

Gençlerin kendiler için önemli olduğunu belirten Müezzinoğlu, "Mutlaka münazaracı olun, mutlaka müzakereci olun ve mutlaka mücadeleci olun. Bu üç M, üç kelime çok önemli" dedi.

Gençlere tavsiyelerde bulunan Müezzinoğlu, şunları kaydetti:

"Saygınızı asla kaybetmeyin, öz değerlerinizle öz geçmişinizle geleceğe yürüyün. Şayet dürüstseniz, şayet güvenilirseniz şayet çalışkansanız, şayet bu milletin değerleriyle bezenmişseniz öz güveniniz açısından başınızın dik, alnınızın açık olmasının dışında dimdik dünyaya meydan okuyacak noktada olmaktan hiçbir tereddüdünüz olmasın. Bu üç kelimeyi de şöyle etrafınızda arayıp, etrafımda bakayım dediğinizde, evet birçok büyüğümüzü bulabilirsiniz, ama tartışmasız bulacağınız kişi yine liderimiz, Cumhurbaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bugün hayatını incelediğinizde, öz değerlerini, öz saygısını her boyutuyla görürsünüz. Kendisine saygısızlık edilmesine asla müsaade etmez. Müsaade etmediği için de bu ülkeye bu millete her türlü diktatörlüğü yaparak, milli iradenin üzerinden silindir gibi ezip geçenlere alkış tutanlar, utanmadan, sıkılmadan onun o dik duruşuna 'diktatör' yaftası yapıştırmaya çalışıyorlar. Ama başaramıyorlar çünkü milletin vicdanı, farklı bir vicdandır. Milletin iradesi, milletin feraseti asla yanılmaz."

Müezzinoğlu, "Antalya'nın her mahallesinde bu ay yıldızlı bayrak nasıl dalgalanıyorsa, Cizre'nin her köşesinde bu bayrak öyle dalgalanacaktır. Diyarbakır'ın Sur'unda, Cizre'nin her köşesinde bu bayrak dalgalanacak. O hainler, teröristler bilsinler ki o hainlere yardakçılık yapanlar bilsinler ki o kazdıkları çukurlara o teröristleri bu millet gömecektir. İnşallah bu ülkenin her köşesinde huzur ve güven olacaktır" diye konuştu.


Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 20.02.2016 17:22
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol