banner200
banner222
02 Ekim 2016 Pazar 16:04
Erdoğan: Bazıları bunu benim oyunum olarak göstermeye çalışıyor
banner188
banner213
banner230

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz'da darbecilere karşı direnen Ankara'nınKazan ilçesinde vatandaşlara seslendi.

İşte Erdoğan’ın sözlerinden satır başları:

Bunlar bir şeyi unuttular. Bu asil millet kendisini ortaya koyarsa ne olur bunu düşünmediler. Kazan’da 9 şehidimiz var. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, civarında 29 şehidimiz var. Özel harekatta 56 şehidimiz var. Milletin parasıyla alınan F-16’larla alçakça saldırdılar. Bunlar Ahmet'ti, Mehmet'ti, Hasan'dı…Kimdi vuran? Onlar da alçak, güya Ahmet, güya Mehmet, güya Hasan'dı…

Bunlar hala rahmetli Menderes’i ipe gönderdiler, milyonlar Menderes’e oy verirken maalesef idam edilirken meydanlara dökülmedi. Zannettiler ki bu Türkiye aynı Türkiye. Aynı Türkiye değil artık…

Hiç endişeniz olmasın evelallah biz dikleşmeyeceğiz dik duracağız. Asla bu meydanları bunlara bırakmayacağız hep birlikte yürüyeceğiz.Biz havalimanındayken üzerimizden F-16 alçakça alçak uçuş yapıyordu. Ses hızını aşarak biliyorsunuz ses hızını aşınca bomba etkisi yapar, halkımı ürkütmeye çalışıyordu.

BENİM OYUNUM GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞTILAR

Dünyada bazı ülkeler var ki bunu benim bir oyunum olarak göstermeye çalışıyordu. Nasıl oluyor da ölüm için oyun tezgahlıyorsunuz. Arkamızdan helikopterle uçaklar geliyor. Nasıl bir oyun bu iş? Ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştırdığımızda bunlar dünyanın ne olduğunu daha iyi görecekler. Ülkemiz henüz layık olduğu yerde değil. Daha iyi yerlere getireceğiz.

ÇANAKKALE GEÇİŞİ LESİ 18 MART'TA

Çanakkale geçişinin ihalesini inşallah 18 Mart’ta yapıyoruz. İnşallah geciken Kanalİstanbul’u da açacağız. Onun da ihalesini yapıyoruz.

“ÇATLAYIP PATLIYORLAR”

İnşallah 2018 dünyanın bir numaralı havalimanının ilk etabının açılışını yapacağız. Tamamlandığında 150 milyon yolcu kapasitesi ile dünyanın en büyüğü olacak. Zaten buna tahammül edemiyorlar. Bundan çatlayıp patlıyorlar. Niye kıskanıyorsunuz? Çalışın sizin de olur.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 02.10.2016 16:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol