banner200
banner235
03 Ağustos 2016 Çarşamba 15:24
Emma Watson’dan imza istemek ceza sebebi
banner188
banner213
banner230

Harry Potter serisiyle tüm dünyanın tanıdığı bir aktris olan Emma Watson’ın şu an eğitim gördüğü Oxford’da bulunan Headington School ünlü aktristin diğer öğrenciler tarafından ‘bunaltılmaması’ için ilginç bir önlem aldı.

Okul yönetimi, diğer öğrencilerin 26 yaşındaki yıldızdan imza istemek ya da fotoğraf çektirmek gibi taleplerde bulunmasını ceza sebebi olarak belirledi. Emma Watson konusundaki kuralları üç kez çiğneyen bir öğrenci okuldan uzaklaştırma cezası bile alabiliyor.

Bir öğrenci yaptığı açıklamada ‘Elbette onunla arkadaş olabilir ve konuşabilirsiniz ama hayranı olarak gidip imza istemek ya da başka şeyler yaptırmaya zorlamak yasak’ dedi. Bir başka öğrenci de, Watson'ın okula başladığı gün 'Hoşgeldin Hermione' posteri astığını ancak imza istemek için asla cesaret edemediğini söyledi.

HOLLYWOOD'A ARA VERMİŞTİ

Emma Watson yalnız beyazperdede değil, akademik dünyada da oldukça başarılı. 2014 yılında Brown Üniversitesi’nden İngiliz edebiyatı, coğrafya ve sanat derslerini A ile geçen ünlü yıldız, aynı sene Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi seçilmişti. Watson, HeForShe kampanyasıyla kadın erkek eşitliği üzerine projelerde de çalışıyor.

Watson, akademik kariyerine devam edebilmek için aktörlük kariyerine ara verdiğini açıklamıştı.

Kaynak: Birgun.net
Son Güncelleme: 03.08.2016 15:24
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol