banner200
banner222
08 Haziran 2016 Çarşamba 10:03
EA 2016 oyun fuarı programı açıklandı
banner188
banner213
banner230

Beklediğimiz onca film, etkinlik, oyunların arasında tabii bir de dünyanın en büyükoyun tanıtım fuarı E3 var. Tanıdığımız bir çok ünlü oyun şirketlerinin katılacağı ve üzerinde çalıştıkları oyunları tanıtacakları fuardan beklentiler yine çok büyük.

Oyuncular için muhteşem geçen E3 2015 bile daha dün gibi gelirken, tanıtılan oyunların bir kısmını oynadık, inceledik ve 2016 fuarına geldik bile. Peki hangi gün, hangi saatte ne var? Level kısaca derledi.

EA Konferansı - 12 Haziran Pazar Saat 22:00

Bu sene EA kozları eline alabilecek gibi görünüyor. EA zaten daha şimdiden yaptıkları tanıtımlar ile hayranlarının enerjisini toplamış bulunmakta. Herkesi cezbedip CoD'u tarihe gömeceği düşünülen Battlefield One? Tanıtımıyla bile ortalığı yıkan Titanfall 2?Star Wars ile ilgili yenilikler? Belki Battlefront 2 veya Visceral and Army Hennig'in third-person aksiyon oyunu? Hepsini bu konferansta beraberce görmeyi umut ediyoruz.

Bethesda konferansı - 13 Haziran Pazartesi Saat 05:00

Geçtiğimiz yılın konferansına bu Kasım çıkacak Dishonored 2, kapalı betada ki Doom, oynayıp hayran kaldığımız Fallout 4 ve harika Elder Scrolls dünyasının yenilikleri ile damga vuran, bizleri hayal kırıklığına uğratmayan nadir firmalardan olan Bethesda'dan, bu yıl da Fallout 4 için yenilikler, Doom'un çok oyunculu DLC'si, Elder Scrolls'a eklemeler ve hayranları için süprizler bekleniyor. Yeni projeleri hakkında ise hiç bir fikrimiz yok, sizler gibi önümüzdeki Pazartesi sabahını bekliyor olacağız.

Microsoft konferansı - 13 Haziran Pazartesi Saat 07:30

Sony ile konsollarda konusunda yarışan Microsoft'tan bu yıl pek tabii yeni bir Xbox One donanımı bekliyoruz. Konsol dışında Windows 10'un oyunlarla ilgili bölümü ile birlikte Forza, Sea of Thieves ve Gears of War 4'den de bir takım bilgiler vereceklerini düşünüyoruz.

PC Gaming Show konferansı - 13 Haziran Pazartesi Saat 09:30

Microsoft ve Ubisoft konferanslarının arasına koydukları bu konferansta, ARK, Warhammer 40.000, DayZ gibi oyunlardan haberler bekliyoruz.

Ubisoft konferansı - 13 Haziran Pazartesi 23:00

Bu yıla Tom Clancy's Ghost Wildlands, Watch Dogs 2 ve yeni Assassin's Creed oyunuyla giriş yapacak olan Ubisoft'a, konferasta yine Aisha Tyler eşlik edecek. Bunun dışında bir kaç daha yenilik ve oyun tanıtacağını düşündüğümüz Ubisoft'u merakla bekliyoruz.

Sony konferansı - 14 Haziran Salı Saat 03:00

Gel gelelim fuarın baş tacı Sony'ye. Konferansa Playstation 4K ile damga vuracağını bildiğimiz Sony, bir gelenek olarak projelerini hala sır gibi saklamakta. 4K'nın neden geldiği hakkında bilgiler verileceği gibi, VR hakkında detaylar açıklanacak, tanıtımı yapılacak olan konferanstan The Last of Us 2, The Last Guardian beklentileri de yok değil. Bize soracak olursanız, Sony'nin konferansını sakın kaçırmayın.

Nintendo konferansı - 14 Haziran Salı Saat 19:00

Monster Hunter Generations, Dragon Quest VII ve Tokyo Mirage Sessions gibi oyunları bir kenara koyarsak, Nintendo dediğimizde bu yıl için aklımıza Pokemon Sun ve Pokemon Moon ikilisi ve tabii ki Legend of Zelda geliyor. Daha çok proje detaylarına önem verecek olan Nintendo, bakalım bizim için ne gibi süprizlerle geliyor.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 08.06.2016 10:03
Anahtar Kelimeler:
HaziranGuardianFilm
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol