banner200
banner235
banner225
12 Şubat 2016 Cuma 16:22
Doğan Grubu'ndan Yeni Akit'e ziyaret: Birlik beraberlik içinde
banner188
banner213
banner230

Doğan Yayın Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve Doğan Yayın İlkeleri Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Vural Yeni Akit gazetesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Doğan Yayın Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve Doğan Yayın İlkeleri Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Vural Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu ile bir araya geldi. Karahasanoğlu'nun odasında gerçekleşen görüşmede "dayanışma mesajları" verildi.

Sol'da yer alan habere göre; Görüşmeye Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Kenan Kıran da katıldı.

'CAMİAMIZ ADINA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETTİK'
Volkan Vural'la beraber Yeni Akit Gazetesi'ne geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini söyleyen Doğan Yayın Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, " Maalesef üzücü bir saldırı oldu. 'Allah beterinden saklasın' diyoruz. Ek tedbirler alınıyor. Biraz önce Mustafa bey ve gazete yöneticilerini ziyaret ettik. Bütün camiamız adına geçmiş olsun dileklerimiz grubumuz adına ilettik. Bu tür durumlarda birlik beraberlik, bütünlük içerisinde resim vermemiz lazım. Çünkü bir tane Türkiye var. Hepimiz bu ülkede yaşıyoruz. Hepimiz aynı gemideyiz. Bu sebeple ziyaret ettik" diye konuştu.

VURAL: FAİLLERİN BULUNMASI HEPİMİZ İÇİN GÜVENCE OLUR
Saldırıyı kınadıklarını söyleyen Doğan Yayın İlkeleri Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Vural da "Medyaya olan saldırı demokrasiye olan bir saldırı. Bu tür durumlarda medyanın bir bütün olarak, birlikte hareket etmesi ve bu gibi saldırıları kınayarak, faillerin biran önce bulunmasını istemesi bence hepimiz için bir güvence olur" dedi.

KIRAN: HEPİMİZ TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Ziyaretlerinden dolayı Yalçındağ ve Vural'a teşekkür eden Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Kenan Kıran, "Hepimiz Türkiye için çalışıyoruz. Teröre karşı hep birlikte yer alacağız. Bu fotoğraf teröre karşı en önemli bir fotoğraf diyebiliriz" diye konuştu.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 12.02.2016 16:22
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol