10 Ekim 2016 Pazartesi 10:44
Darbe sonrası tutuklanan emniyet amiri: Ortalık çok karışacak,

15 Temmuz darbe girişimi sonrası tutuklanan Malatya'nın Pötürge ilçesinde emniyet amiri olarak görev yapan başkomiser Fatih Günay'ın eşiyle yaptığı telefon görüşmesinde ilginç ifadeler kullandığı ileri sürüldü.

AKP'nin yayın organlarından Sabah'ta yer alan iddiya göre, Günay eşine, "Ortalık çok karışacak, dışarıya çok çıkmayın, gıda maddelerini arttırın. Az kaldı güzelim çıkacağız. 1.5-2 aya geliriz. Aralık ayını görmeyiz. Allah'ın izniyle kasımda çıkıyoruz. 3-5 kişi değil, toptan hepimiz çıkacağız. Çıkmakla kalmayacağız. Biz onları içeriye sokacağız. Zırvasından zirvesine, itine kopuğuna, bürokratından bilmem neyine hepsini hapse tıkacağız. Vatanımız ve milletimiz için çalıştık. Dışarıdaki ite p.şta yem olacak değiliz" diyor.

Günay, "Malatya cezaevindeki bayram namazı ile ilgili söylentileri duydunuz mu? Malatya'da bizim emniyette de baya meşhur olmuş. Peygamber efendimiz buradakilerin hatırına bayram namazı için cezaevine gelmiş. 22 Kasım evlilik yıldönümümüzde görüşürüz" şeklinde konuşuyor.

Kaynak: Birgun.net
Son Güncelleme: 10.10.2016 10:44
Anahtar Kelimeler:
AkpDarbe
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol