banner200
banner222
26 Temmuz 2016 Salı 13:23
CHP lideri: FETÖ terör örgütünün...
banner188
banner213
banner230

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ’nün darbe girişiminde uçaklar tarafından bombalanan ve çok sayıda özel harekatçının şehit olduğu Gölbaşı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığı’nı ziyaret etti.

CHP lideri ziyarette basın mensuplarında açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının satırbaşları şöyle:

"Anayasanın ruhuna sadık kalan polis teşkilatımız hepimizin göz bebeği olmalıdır. 15 TEmmuz akşamı yaşanan olay Türkiye cumhuriyeti tarihinde birden fazla ilki doğurdu. Ortak payda oluşturdu. Özgürlüklere bağlılık konusunda büyük bir ortak payda oluştu. 43 arkadaşımız, havacılı dairesinde de 7 arkadaşımız demokrasi şehidi oldu. Onları hiçbir zaman unutmayacağız.

"FETÖ terör örgütünün..."

Bugün Türkiye'nin yeniden ayağa kalkması onların hayatlarını feda etmesi ile gerçekleşti. FETÖ terör örgütünün devletin içinde bu kadar yuvalanması, hepimizin üzerinde düşünmesi gereken bir tablodur. Siyasi görüşlerimiz farklı olabilir ama bütün partilerin demokrasi konusunda ortak bir görüş oluşturmaları çok önemlidir.

O akşam 16 Temmuz sabahı için mücadele eden polis teşkilatımıza, TSK'daki çete ile bağlantısı olmayan üyelerine teşekkür ediyoruz. En büyük teşekkürümüz de darbeye karşı direnme hakkını kullanan vatandaşlarımıza. Biz siyasetçiler olarak bugünkü atmosferden son derece mutluyuz. Umarım hep böyle devam eder."

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 26.07.2016 13:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol