banner200
banner235
banner225
02 Ekim 2016 Pazar 08:23
Cem Küçük: Ahmet Hakan değişti, ‘Taksim’e çık anır’ desem anırır
banner188
banner213
banner230

AKP'nin 'kadrolu tehditçi' yazarı Cem Küçük, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'ın "değiştiğini" ve "kıvama geldiğini" iddia etti.

Ahmet Hakan'la ilgili “Benden daha çok Fethullahçılara, PKK'ya saldırıyor, adam kıvama geldi" diyen Küçük, "Ahmet Hakan değişti. Ben, Ahmet Hakan'a Taksim'e çık anır desem anırır. O duruma geldi” ifadelerini kullandı.

RS FM’de Yavuz Oğhan’a konuşan Küçük, Doğan Grubu'nun zor durumda olduğunu söyledi ve,iddia edilen yazışmalarla ilgili, "Aile içi kavgaları da görüyoruz. Bu, yanlış politika izlemelerinin sonucu. Doğan Grubu adam gibi milli bir siyaset izleseydi bunlar başına gelmezdi" açıklamasını yaptı.

Siyaset medya ilişkine dair, siyasetçilerin milletin seçtiği meşru insanlar olduğunu ve yanlış yaptıklarında siyaseten bunun bedelini ödediklerini söyleyen Cem Küçük, "Ama medyacılar kendilerini devlet gibi görüp, bu hükümet yıkılsın derlerse bunun bedeli vardır. Doğan Grubu PKK'yı destekledi, FETÖ'yle işbirliği yaptı. Enis Berberoğlu'nu, Eyüp Can'ı FETÖ istediği için göreve getirdiler, Ertuğrul Özkök'ü FETÖ istediği için görevden aldılar. Böyle bir yapı kendini FETÖ'ye teslim etmişse, hükümet zora düşsün diye PKK ile işbirliği yapmışsa bunların sonucu olur" dedi.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 02.10.2016 08:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol