banner200
banner222
19 Ağustos 2016 Cuma 14:02
‘Bieber'ın Instagram hesabını silmesi, Türkiye'nin yok olması
banner188
banner213
banner230

Justin Bieber Instagram'da yeni sevgilisi Sofia Richie ile fotoğraflarını paylaşınca, eski sevgilisi pop yıldızı Selena Gomez'in hayranları tepki gösterdi. Bieber da bunun üzerine 77.7 milyon kişinin takip ettiği Instagram hesabını kapattı.

Alman Die Welt gazetesi ise Bieber'in instagram hesabını kapatmasını Türkiye'nin haritadan yok olmasına benzetti.

Yayınladığı fotoğrafa gelen tepkiler üzerine önce "Eğer böyle nefret dolu mesajlar yazmaya devam ederseniz hesabımı korumaya alacağım. Gerçekten benim hayranımsanız bu kadar kötü olamazsınız" uyarısı yapan Bieber, ardından Instagram hesabını tamamen sildi.

Die Welt'ten şaşırtan yorum

Die Welt gazetesi, Instagram'da 77.7 milyon takipçisi olan Kanadalı genç pop müzik yıldızı Justin Bieber'ın hesabını kapatmasını, Türkiye'nin ‘ortadan kalkmasıyla' karşılaştırdı. Bieber'ın hesabındaki takipçilerin sayısı ile Türkiye'nin nüfusu arasında özdeşlik kuran gazetenin, 22 yaşındaki pop yıldızını ‘ti'ye aldığı yorumunda, Türkiye örneği vermesi dikkat çekti.

Gazete, Bieber'ın hesabını kapatmasına ilişkin "Düşünsenize, Türkiye bir anda ortadan yok olmuş gibi. Karadeniz'de beyaz bir leke. Maaselef bu ülke mevcut değil" ifadeleri sosyal medyada şaşkınlık yarattı.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 19.08.2016 14:02
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol