banner200
banner222
25 Temmuz 2016 Pazartesi 17:23
Bekir Bozdağ'dan Uluslararası Af Örgütü'nün iddialarına
banner188
banner213
banner230

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Uluslararası Af Örgütü'nün iddialarını yalanladı. Bozdağ, "İşkence veya kötü muamele iddiaları, FETÖ/PDY mensuplarının oluşturmak istediği bir algı operasyonu paketidir, asılsızdır ve çarpıtmadır" dedi.

Adalet Bakanı Bozdağ, Uluslararası Af Örgütü'nün gözaltına alınanlara kötü muamele yapıldığı iddialarını yalanladı.

Bozdağ Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Uluslararası Af Örgütü, Fethullahçı Terör Örgütü/PDY'nin darbecilere işkence yapıldığına dair iftirasına/propagandasına alet oluyor. Uluslararası Af Örgütü,elinde hiçbir doğru bilgi olmadığı halde FETÖ/PDY mensuplarının iftiralarına inanıp haksız yere Türkiye'yi suçluyor. İşkence veya kötü muamele iddiaları, FETÖ/PDY mensuplarının oluşturmak istediği bir algı operasyonu paketidir, asılsızdır ve çarpıtmadır. Gözaltına alınmış hiçbir kişiye gözaltı sırasında veya sonrasında işkence veya kötü muamele yapılmamıştır. Uluslarası Af Örgütünün Türkiye'yi suçlayan açıklaması, gerçeği yansıtmamaktadır, FETÖ/PDY iftiralarının propagandasıdır ve subjektiftir" dedi. (Habertürk)

1)Uluslararası Af Örgütü, Fethullahçı Terör Örgütü/PDY'nin darbecilere işkence yapıldığına dair iftirasına/propagandasına alet oluyor.

— Bekir Bozdağ (@bybekirbozdag) July 25, 2016

2)Uluslararası Af Örgütü,elinde hiçbir doğru bilgi olmadığı halde FETÖ/PDY mensuplarının iftiralarına inanıp haksız yere Türkiye'yi suçluyor

— Bekir Bozdağ (@bybekirbozdag) July 25, 2016

3)İşkence veya kötü muamele iddiaları,FETÖ/PDY mensuplarının oluşturmak istediği bir algı operasyonu paketidir,asılsızdır ve çarpıtmadır.

— Bekir Bozdağ (@bybekirbozdag) July 25, 2016

4)Gözaltına alınmış hiçbir kişiye gözaltı sırasında veya sonrasında işkence veya kötü muamele yapılmamıştır.

— Bekir Bozdağ (@bybekirbozdag) July 25, 2016

5)Uluslarası Af Örgütünün Türkiye'yi suçlayan açıklaması,gerçeği yansıtmamaktadır,FETÖ/PDY iftiralarının propagandasıdır ve subjektiftir.

— Bekir Bozdağ (@bybekirbozdag) July 25, 2016Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 25.07.2016 17:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol