banner200
banner235
banner225
01 Şubat 2016 Pazartesi 12:42
Bekir Bozdağ HDP'li Sarıyıldız'ı hedef gösterdi!
banner188
banner213
banner230

Cizre'de yaşanan gelişmelere ilişkin açıklama yapan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HDP milletvekili Faysal Sarıyıldız'ı "Teröristlere yardım ediyor" diyerek hedef gösterdi.

Bozdağ, "Tuzaklama mayınlama var, ambulanslar giremiyor. Kurtarmak için gelen ambulansa ateş ediliyor. Ondan sonrada devlete 'katil devlet' deniyor. Burada katil kimdir, bunu herkesin iyi görmesi lazım. HDP'li vekil Faysal Sarıyıldız, resmen teröristlere yardım ve yataklık yapıyor" dedi.

Açıklamada, "Devletin ambulans göndermediğine ilişkin beyanlar oluyor. HDP'li vekillerin bu yönde iddiaları var. Bütün iddialar üzerine buradaki yaralılara ulaşmak için her yol deneniyor. Varlığı kabul ediliyor, ambulans güvenli noktada bekletiliyor. Silahla karşılık veriliyor. Benim elimde tutanaklar var. Hastalarla ilgili bir takım telefon numaraları veriilyor. 3 telefon numarası aranıyor. 2'sine ulaşılamıyor. Birine ulaşılıyor. Bu kişi diyor ki, yerleşim yerini Faysal sarıyıldız'a sorun. Bir başka telefonda da İdris Baluken'le irtibata geçilmesi ifade ediliyor" ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 01.02.2016 12:42
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol