banner200
banner222
20 Haziran 2016 Pazartesi 14:23
Bayram tatili için ek sefer açıklaması
banner188
banner213
banner230

Tüm Otobüsçüler Federasyonu Genel Sekreteri Ertürk, bayramda yolcuların bilet konusunda mağdur olmayacağını, yolcu yoğunluğunun ek seferlerle rahatlatılacağını söyledi.

Tüm Otobüsçüler Federasyonu Genel Sekreteri Nusret Ertürk, yolcu taşımacılığı sektörü olarak 9 günlük Ramazan Bayramı öncesi en yoğun günleri yaşadıklarını söyledi.Ertürk, “Ek sefer yapılabilecek B2 ve D2 yetki belgeli işletmelerin araçlarını da kullanabileceğiz. Bakanlık bunu 20 gün önceden ilan ettiği için şimdi bütün işletmeler tedbirlerini alacak. 9 günlük bayram süresince yolcularımız bilet konusunda mağdur olmayacak. Otobüs firmaları ek sefer yapacak, yoğunluğu ortadan kaldıracak” diye konuştu.


Bayram öncesi otobüs biletlerine yoğun talep olduğunu anlatan Nusret Ertürk, vatandaşlara uyarılarda bulunarak, “Vatandaşlarımız erkenden biletlerini alsınlar, tüm seferler şu anda müsait ama bazı hatlarda ilave seferlerle bu yoğunluğu ortadan kaldırırız” diye konuştu.Ertürk, otobüs biletlerinin yolcu terminali ve kurumsal işletmelerden alınması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 20.06.2016 14:23
Anahtar Kelimeler:
TatilRamazan
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol