banner237
29 Eylül 2016 Perşembe 14:44
Bahçeli'den OHAL açıklaması: Desteğimiz tamdır

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli OHAL’in uzatılmasına yönelik tavsiye kararına ilişkin, "Yenikapı ruhuna bağlılığımız tartışılmazdır. Desteğimiz tamdır. " açıklamasında bulundu.

Bahçeli'nin açıklamalarının satırbaşları şöyle:

"FETÖ'cülerin kandırmadığı, tuzağa çekmediği kimse kalmamıştır. FETÖ Anadolu'nun istilası amacıyla, özel eğitimden geçirilerek, soysuz ve hıyanet temelli bir çetedir. 15 Temmuz'da yaşananlar tam da budur. Yeni bir darbeye yeltenenler, önce bizim bedenlerimiz çiğnemek zorundalar. Yenikapı ruhuna bağlılığımız da tartışılmazdır. Desteğimiz tamdır. Bugüne kadar 8 adet KHK çıkarılmış, çok sayıda asker ve sivil nitelikli kişi açığa alınmıştır. Devletteki dip bucak temizliği devam etmektedir. FETÖ karşısında Çanakkale ruhu ile şehit olmuş kardeşlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum.

Hukukun üstünlüğü herkes için bağlayıcıdır. Suçun sabit olması için mahkeme kararını beklemek gerekir. Adalete güvenelim, hukuka inanalım. Ergenekon ve Balyoz davalarında yaşayan rezaleletlerin bir daha yaşanmaması için herkesi sorumluluğa davet ediyorum. 15 Temmuz’un arkasındaki asıl faillerin deşifre edilmesi halinde diğer alanlardaki soruşturmalar çorap söküğü gibi gelecektir. ABD’nin PYD’ye yaptığı silah yardımları bizi endişelendirmektedir"

Kaynak: Birgun.net
Son Güncelleme: 29.09.2016 14:44
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol