banner200
banner235
banner225
20 Ağustos 2016 Cumartesi 23:43
Aslı Erdoğan: 'Bu ülke son vicdanını da yitiriyor'
banner188
banner213
banner230

Dayanışma içinde bulunan herkese teşekkür eden Erdoğan, kendi el yazısıyla "Bu ülke son vicdanını da yitiriyor ama bizler de hala varız, buradayız, yazıyoruz" dedi.

Özgür Gündem gazetesi Yayın Danışma Kurulu üyesi ve yazarı Aslı Erdoğan, tutuklu bulunduğu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde avukatları aracılığıyla Özgür Gündem çalışanlarına ve kendisine destek olanlara mesaj yolladı.

Erdoğan'ın Özgür Gündem'e gönderdiği mesajı şöyle: "Sevgili arkadaşlar, bunca yıldır yaşadıklarınızı azıcık ben de tattım. Basın özgürlüğü düşünce ve ifade özgürlüğü gibi kavramlar bizler için sanırım hala çok uzak bir hayal. Umarım sizlerden birazcık cesur, sağlam durmayı öğrenebilmişimdir" diye yazdı.

'BURADAYIZ, YAZIYORUZ'

Gözaltına alındığı günden beri kendisine destek olan herkese de teşekkür eden Erdoğan, mesajında devamla şunları yazdı: "Günlerdir benimle karakol adliye cezaevi kapılarında bekleyen çile çeken bütün dostlara arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Minnet bir yazar için bile ifade etmesi zor bir his ama hayatımda ilk kez yalnız olmadığımı anladım. Hepimizi büyük bir cezaevine almaya çalışıyorlar. Bu ülke son vicdanını da yitiriyor ama bizler de hala varız, buradayız, yazıyoruz" (D)

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 20.08.2016 23:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol