banner200
banner222
20 Haziran 2016 Pazartesi 13:43
Ali İsmail Korkmaz Vakfı'nın düzenlediği PayPal kampanyasıyla 3
banner188
banner213
banner230

Gezi Direnişi sırasında siviller ve polisler tarafından dövülerek katledilen Ali İsmail Korkmaz adına açılan ALİKEV, Türkiye'den çekilmesi sürecinde yüzlerce kullanıcının PayPal’daki bakiyelerin vakfa aktarması sonucu 7.144,40 lira bağış topladıklarını belirtip teşekkür mesajı yayımladı. Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV) tarafından yapılan açıklamada toplanan bağışla ilgili olarak, “Burs fonuna aktaracağımız bu bağışlarınız ile 3 öğrenciye 1 sene boyunca burs vermeye yetecek bir meblağ toplandı” dendi.

Ali İsmail Korkmaz Vakfı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Değerli PayPal Bağışçımız;

PayPal'in Türkiye'den çekilmesi sürecinde PayPal bakiyelerinin vakfımıza aktarılması sonucu 896 kişinin desteğiyle toplamda 7.144,40 TL bağış topladık.

Bu bağış küçük meblağlarla toplandı; öyle ki bakiyesi PayPal'in kesintisinden az olup bize 0 kuruş olarak gelen işlemler bile oldu :) Ama burs fonuna aktaracağımız bu bağışlarınız ile 3 öğrenciye 1 sene boyunca burs vermeye yetecek bir meblağ toplandı ;)

Bir kere daha gördük ki mesele çok güçlü olmak değil, birlik olmak. Bizim yanımızda olup gücümüze güç kattığınız için Ali İsmail Korkmaz Vakfı olarak size teşekkür ediyoruz.

Bundan sonra PayPal ile bağış alamıyoruz ama aşağıdaki linkten kredi kartı ile ya da hesap numaralarımıza havale/EFT ile bağış yapabilirsiniz.

Düzenli bağışçımız olarak az ama sürekli bağışlarınızla burs fonumuza katkıda bulunmaya devam edebilir; gençlere destek, geleceğe umut olmaya devam edebilirsiniz. Ne de olsa Taşı delen suyun gücü değil, damlaların sürekliliğidir...

Bağış/Düzenli Bağış yapmak için Buraya Tıklayabilir

Sevgilerimizle

Ali İsmail Korkmaz Vafkı"

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 20.06.2016 13:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol