banner200
banner222
16 Şubat 2016 Salı 19:22
AKP'den CHP'ye geçti
banner188
banner213
banner230

AKP'li Palandöken Belediyesi Başkan Yardımcısı Mazhar Özdemir, CHP'li Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç'ın yardımcısı oldu.

Erzurum merkez Palandöken Belediyesi’nde başkan yardımcılığı görevini yürüten Özdemir, daha önce Fen İşleri'nden Park ve Bahçeler'e, Çevre Koruma hizmetlerinden Yazı İşleri, Personel ve İmar yöneticiliklerine varıncaya kadar birçok alanda çalışmıştı. Bir yılı aşkın süredir geçici görevle Çat'ta çalışan Özdemir, belediye başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Kendisinin de Çatlı olduğunu ve doğduğu topraklara hizmet edecek olmanın heyecanını yaşadığını belirten Özdemir, "Meslekte edindiğimiz tecrübe, vatandaşımıza karşı sorumluluk duygumuzu pekiştirmekle kalmadı aynı zamanda ufkumuzu da genişletti. Çat Belediye Başkanımız Arif Hikmet Kılıç'la çalışmak gerçekten onur verici. Ufku açık, her konuda doğal ve rahat; halk için fedakarlık yapmaktan hiç çekinmeyen, duruşu ve sözü bir olan bir yönetici kendisi. Sayın Kılıç'la sonsuza kadar büyük bir zevkle çalışırım.’’ dedi.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 16.02.2016 19:22
Anahtar Kelimeler:
CHPAkpBelediyeErzurumçevre
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol