banner200
banner222
21 Nisan 2016 Perşembe 16:03
'AKP Davutoğlu ile devam edemez' diyen yandaş yazar Star'dan
banner188
banner213
banner230

Gazeteciler.com'un haberine göre bir dönem TRT'nin Haber Daire Başkanlığı'nı da yapan Nasuhi Güngör'ün Star Gazetesi'ndeni yazılarına son verildi.

Nasuhi Güngör hem dünkü açıklamasında hem de bugünkü Star Gazetesi'ndeki yazısında açık açık Başbakan Davutoğlu'nu hedef almıştı.

A Haber'de yayınlanan bir televizyon programında, yandaş gazete Star'ın yazarı Nasuhi Güngör "Sayın Ahmet Davutoğlu ile bu mesele devam edemeyecek bir noktaya gelmiştir. AK Parti kendisine bu anlamda yeni bir yol aramak zorundadır. Türkiye kendisine yeni bir çıkış aramak zorundadır." demişti. Bu sözlerinin üzerine Nasuhi Güngör'ün gazetedeki görevine son verildi.

Programda Güngör'ün bu sözlerine Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Serdar Arseven, "bu görüşü fitne çıkarmak isteyenlere hizmet etmiş bir görüş olarak değerlendiriyorum" diyerek tepki göstermişti.

Sözcü'de yer alan bir habere göre ise TRT de Güngör'ü tamamen kovma hazırlığında. Geçtiğimiz aylarda TRT’deki Haber ve Spor Daire Başkanlığı görevinden alınan ve Genel Müdür Müşavirliği görevine kaydırılan Nasuhi Güngör’ün TRT’den tamamen atılması için düğmeye basıldığı öğrenildi. TRT yönetiminin canlı yayında yaptığı açıklamalar yüzünden Güngör için disiplin sürecini başlattığı öğrenildi. Yandaş kalemin sekiz günlük sürecin ardından TRT’den atılacağı kaydedildi.

Kaynak: Birgun.net
banner229
Son Güncelleme: 21.04.2016 16:03
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol