banner200
banner222
Yeşim TURAN
Yeşim TURAN
12 Nisan 2016 Salı 20:17
Yine karşı karşıya geldiler
banner188
banner213
banner230

Dikili Atatürk Meydanı'nda toplanan AK Parti İzmir İl ve Dikili İlçe Kadın Kolları üyes bir grup adına basın açıklamasını AK Parti Dikili İlçe Başkanı Zafer Afyon okudu. Afyon, 'Kılıçdaroğlu'nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı sema Ramazanoğlu'na yaptığı ağır hakaretten nedeniyle buradayız. Biz sadece hizmet için varız, kavga ile işimiz yok. Memleketimize yapılacak yatırımlarla ilgileniyoruz. Kapımız her türlü insana ve her tür görüşe açık. CHP Genel Başkanı, şu an huzurunda bulunduğum Mustafa Kemal Atatürk'e şikayet ediyorum' dedi.

AK Parti Dikili İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü de 'Ana muhalefet partisi genel başkanının Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sema Ramazanoğlu hakkında sarf ettiği ahlak ve insaftan yoksun ifadeler ülke siyasi tarihine kara leke olarak geçmiştir. Kadına karşı cinsiyetçi ve karanlık zihniyetinin ürünü olan sözlerinden dolayı ana muhalefet partisi genel başkanını bir kez daha kınıyoruz' dedi.

CHP 'GÜRÜLTÜYLE BU İŞİ ÖRTEMEZSİNİZ'

AK Partililer'in basın açıklaması sırasında Atatürk Meydanı'nın karşısındaki bir binanın üçüncü katında bulunan CHP Dikili ilçe Başkanlığı'nın balkonuna, Dikili İlçe Gençlik Kolları tarafından, 'Gürültüyle bu ayıbı örtemezsiniz' yazılı pankart asıldı. Meydanın karşısında bulunan kaldırımda toplanan CHP'liler ise polisler tarafından alınan güvenlik önlemleri arasından yapılan basın açıklamasını, ıslık ve sloganlarla protesto etti.

Herhangi bir olay yaşanmadı.


Kaynak: DHA

banner229
Son Güncelleme: 12.04.2016 20:17
Anahtar Kelimeler:
KarşıYineKarşıyaler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol