banner200
banner222
Yeşim TURAN
Yeşim TURAN
23 Ocak 2016 Cumartesi 23:17
Yıldırım: Milleti bölmeye çalışanlar havasını alır
banner188
banner213
banner230

Ramada Otel'de basına kapalı olarak başlayan Ulaştırma Çalıştayı iki saat sürdü. Kahramanmaraş’ta yapımını tamamlanan tünellerin görsel video klibi katılımcılara izletildikten sonra Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, açıklamalarda bulundu.

"KRALLARA GÖRE DEĞİL KURALLARA GÖRE YOL YAPIYORUZ"

Türkiye’de krallara göre değil kurallara göre yol yaptıklarını kaydeden Bakan Binali Yıldırım,“Hakkari'ye yapılan, Şırnak'a yapılan, Iğdır'a yapılan oda bizim, Maraş'a yapılan da bizim. Onun için biri diğerinin alternatifi asla değildir.

"BİZ YAPIYORUZ ONLAR BOMBALIYOR" 

Son 13 yılda biz bu gün yakıp yıktıkları Güneydoğu'ya biz 34 katrilyonluk hizmet götürdük, 5 bin kilometre bölünmüş yol yaptık, biz yapıyoruz onlar bombalarla çukura dönüştürüyor, bunu da millet görüyor.

"BU MİLLETİ BÖLMEYE ÇALIŞAN HAVASINI ALIR"

Ama bilsinler ki bu millet ezelden ebede kardeştir, birdir beraberdir, bu milleti bölmeye çalışanlarda havasını alır.

"ÖZ YÖNETİM ZIRVADIR" 

Hiç kimse bu milletin bölünmesi hayalini bile yapmasın, öz yönetim, özünde yönetim bunlar zırvadır. Konuşulması bile zaitdir.

"YOLLARI BÖLÜP MEMLEKETİ BİRLEŞTİRECEĞİZ"

Onun için biz kardeşliğimizin daim olması için çalışacağız. Doğumuzu da batımızı da, kuzeyimizi de güneyimizi de kardeş bileceğiz. Nasıl yolları böldük hayatları kurtardıysak, yolları bölüp memleketi birleştireceğiz” diye konuştu.

Kaynak: HABER7.COM

banner229
Son Güncelleme: 23.01.2016 23:17
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol