banner237
banner241
Yeşim
Yeşim
20 Ekim 2017 Cuma 09:47
Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber

Whatsapp'a bugüne kadar pek çok özellik geldi; hepsi de kullanıcıların işine yarayacağı bir özellikti. Ancak Whatsapp'a şimdi öyle bir özellik geliyor ki kullanıcıların canı fazlasıyla sıkılacak, sevgililerin araları açılacak...

Whatsapp çok yakında canlı lokasyon paylaşma özelliğini devreye sokacak! Peki bu ne demek?

Normal lokasyon paylaştığınızda olduğunuz yeri karşınızdakine gösterebiliyordunuz; ancak şimdi karşınızdaki kişi, canlı paylaşım özelliği ile artık sizi saatlerce nerede olduğunu canlı canlı izleyecek!

Mevcut konum paylaşma özelliğini kullanmak için gönderme seçeneklerine tıkladığınızda konum seçeneğinin altında mevcut konum seçeneğini göreceksiniz. Özellik çok yakında tüm iOS ve Android cihazlarına gelecek.

Whatsapp'ı her gün kullanıyoruz; ama birçok gizli özelliğinden çoğumuzun haberi bile yok! Örneğin mavi tiklere uzun süre dokunursanız ne olduğunu biliyor musunuz? İşte Whatsapp'ın gizli özellikleri...

Whatsapp'ta çok yakında mesajlarınızı sileceksiniz. İşin püf noktası ise şu olacak: Mavi tiki görmeden mesajınızı silmeniz gerekecek; karşı tarafın gördüğü mesaj silinemeyecek.

Mesajlarınızı kalın, üstü çizili veya italik yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yazdığınız metni seçip, araç çubuğundaki üç nokta simgesine dokunarak istediğiniz formatlamayı seçmek.

https://www.cnnturk.com/

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol