banner200
banner222
19 Aralık 2013 Perşembe 10:18
 VE MUAMMER GÜLER İN ŞOK GÖRÜŞMESİNİ SIZDIRDILAR
banner188
banner213
banner230


Bülent Arınç bugün yaptığı açıklamalarda cemaati işaret ederek, "'Artık her şey bitti savaşacağız. Şunlar bunlar tutuklanacak' tehditlerini siz de duyuyorsunuz biz de duyuyoruz," demişti.

Ancak Bülent Arınç' ın açıklamaları cemaate geri adım attırmadı. Bugün basın kuruluşlarına servis edilen bir görüşme kaydı da bunun en büyük göstergesi.

GÜLER' İN ŞOKE EDEN KONUŞMALARI SERVİS EDİLDİ

Emniyetten servis edildiği anlaşılan kayıtlarda İçişleri Bakanı Muammer Güler' in oğlu Barış Güler ile görüşmesi olduğu iddia edilen ifadeler yer alıyor.

Kayıtların, Güler' in de rüşvet olaylarından haberdar olduğunu ve işin içinde olduğunu göstermek için servis edildiği anlaşılıyor.

Görüşmeye göre İçişleri Bakanı Güler, oğlu ile alınacak paralara dair konuşma yapıyor. Oğlunu dinlemeye karşı uyarıyor. Yine gözaltına alınan bazı isimlerle yaptığı görüşmelerde sorun yaratan kamu görevlilerini görevden almayı taahhüt ediyor.

Kısacası sızdıranlar Muammer Güler' in kellesini istiyor.

ARTIK OĞULLARI DEĞİL BABALARI HEDEFTE

Odatv olarak bu görüşmeleri yayınlamıyoruz.

Zira yakın tarihteki polis uygulamalarından Emniyetten çok sayıda sızıntı yapıldığının ve bu sızıntılarla kamuoyunun yönlendirildiğinin canlı şahidiyiz.

Şüphelilerin henüz ifadeleri dahi alınmadan yapılan bu sızdırmalarda ki görüşmelerin gerçekle ne kadar örtüştüğünü ise maalesef bu saatlerde asla öğrenemeyeceğiz.

Başka bir deyişle Cemaat-AKP savaşında kavgalarına ortak olup bir tarafa hizmet etmeyeceğiz.

Ancak görünen o ki artık savaş "bakan çocukları" ndan doğrudan bakanlara sıçramış durumda. Bakanların istifası gelmeden cemaat geri adım atmayacak. Bülent Arınç' ın açıklamasıysa cemaate geri adım attırmak şöyle dursun kartların daha açık oynandığı bir süreci başlatıyor. 

Sonuçta cemaat artık hükümetin önemli isimlerinin kellesini istiyor.

Odatv.com

banner229
Son Güncelleme: 19.12.2013 10:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol