banner200
banner222
01 Kasım 2012 Perşembe 16:31
Ünlü şarkıcı emniyette!
banner188
banner213
banner230
 İthal edilirken, düşük fiyattan gösterilerek devletin vergi kaybına uğratılmasıyla ilgili Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafındanyürütülen soruşturmada, emniyete gelen Sibel Can, yaklaşık 1 saat ifade verdikten sonra emniyetten ayrıldı. Mercedes marka cipine elkonulan Sibel Can, çıkışta basın mensuplarının sorusu üzerine " Mağdurum, aracı sıfır diye aldım ikinci elmiş" dedi.

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün yürüttüğü ve lüks araçların düşük fiyat beyanı ile gümrükten geçirilmesi ile ilgili çalışmada Çiftkurtlar'dan alınan 43 aracın sahibinin emniyete çağrılması ile ilgili bugün de Sibel Can Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelip ifade verdi. 14.00 sıralarında emniyete gelen Sibel Can yaklaşık 1 saat ifade verdikten sonra Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden çıktı. Çıkışta basın mensuplarına açıklama yapan Sibel Can " Söyleyecek ne var, öncelikle mağdurum, bu süreç içinde öncelikle hiç bilmediğim şeyler ortaya çıktı, saçma sapan" dedi.

"İKİNCİ EL ARABA ALMIŞIM"

2009 model olduğunu zannettiği aracın 2008 model olduğunu ve ABD'de 2008 yılında işlem gördüğünü belirten Can " Arabam Amerikanın kuzeyinde bir eyalette trafikte ortaya çıkmış, Yani işlem görmüş. Sıfır araç aldım diye biliyordum ikinci el araba almışım, sıfır değilmiş, saçma sapan şeyler. Mağdurum bu konuda ifademi verdim. Bu süreç içinde doğal olarak arabam burada kalacak, olması gereken de bu. Allah'tan ikinci arabam var" dedi.

YILLARDIR MEHMET BEY'LE ÇALIŞIRIZ

Aracı Çiftkurtlar'dan alan Sibel Can'a aracı aldığı yerle ilgili soru sorulması üzerine, ünlü şarkıcı " Yıllardır Mehmet Bey'le biz

çalışırız ama ilk kez böyle bir şey geliyor başıma, çok üzüldüm, çok şaşırdım. Hiç beklenmedik bir olay bu, benim gibi bir sürü insan

mağdur bu konuda" dedi. 'Şikayetçi olacak mısınız?' sorusu üzerine ise "Şikayetçi olmadım, şu an için olmadım ama bir süreç var. Süreci bekliyorum, en ufak bir şey olursa şikayetçi de olurum" diye konuştu.

NORMAL FİYATA ALMIŞTIM

Basın mensuplarının "aracınızı ucuza mı aldınız" diye sorması üzerine, Sibel Can aracını normal fiyatına aldığını belirterek, "Aracı normal fiyatına aldım, bütün faturalar, vergiler her şey gayet normal ama daha detaylı şeyler var bizim de anlayamadığımız" şeklinde konuştu. 

Aracını 2009 Ocak ayında aldığını da dile getiren Sibel Can, "Ben aracı birinci el biliyordum ikinci elmiş, Amerika'da çıkmış kuzeyinde düşünebiliyor musunuz" diyerek "Biran önce inşallah toparlanır" deyip sözlerine son verdi. 

Sibel Can, çıkışta bekleyen şoförünün kullandığı diğer otomobiliyle emniyetten ayrıldı.
Son Güncelleme: 01.11.2012 16:32
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol