banner200
banner222
11 Mart 2014 Salı 15:29
banner188
banner213
banner230
Fas'tan Başbakan Erdoğan'ın arayıp MHP Lideri Devlet Bahçeli KJ'si için fırça attığı Fatih Saraç'ın skandal konuşmalarından biri daha internete düştü.

Abdullah Tivnikli'ye Digiturk'ü almaması için tehditler yağdıran Fatih Saraç bu kez de Egemen Bağış'a Bayram'da hangi siyasetçiyi televizyona çıkarıp demeç alacağını soruyor.

Egemen Bağış CHP'den birinin konuşturulmasını isterken, Egemen Bağış SETA ile ilgili demeç alınacak kişiyi ise Umut Oran olarak belirliyor. Egemen Bağış olduğu iddia edilen kişi "Bayramda şimdi konuşmayalım bu dönemde konuşana şimdi şey damgası vururlar ha... CHP'li birisini çıkart konuştur ki, ondan sonra da bak bu bayramda bile çıktı konuştu. Türkiye'nin değerleri ile barışık değil falan diye çakalım ona" ifadelerini kullandı.

ŞEREFSİZDİR YIRTIK DONDAN ÇIKAR GİBİ ÇIKAR

İddiaya göre yolsuzluk iddiaları sonrasında istifa etmek zorunda kalan Egemen Bağış CHP'li Umut Oran için de hakaret dolu ifadeler kullandı. Bağış, "Umut Oran meraklıdır öyle şeylere yırtık dondan çıkar gibi çıkar"  ifadelerini kullandıktan sonra Fatih Saraç da 'Umut Oran bizim aleyhimize şey vermiş" diyor. Bunun üzerine Bağış Umut Oran'a hakaret ederek "Hep veriyor hep veriyor. şerefsizin tekidir" ifadelerini kullanıyor.

cumhuriyet

banner229
Son Güncelleme: 11.03.2014 15:30
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol