banner200
banner235
banner225
Yeşim
Yeşim
12 Nisan 2015 Pazar 18:38
Türkiye Geneli Elektrik Kesintisi Fuat Avni Yine Bildi!
banner188
banner213
banner230

Türkiye Geneli Elektrik kesintileri ile ilgili haberler gündeme damgasını vurdu. Türkiye'nin bazı bölgelerinde saatler gece yarısını gösterdikten sonra Türkiye'nin bazı bölgelerinde elektrik kesintisi yaşandığı bildirildi. Gündeme damgasını vuran sözlerde Fuat Avni'den geldi. Fuat Avni elektrik kesintisinin yaşanacağını yine bildi.

Elektrik kesintisi, Türkiye geneli yeniden bir elektrik kesintisi yaşıyor. 12 Nisan Pazar gününe yapılan uyarı sonrasında gündeme gelen elektrik kesinitinde Elektrikler ne zaman gelicek? Nerelerde elektrik kesnitisi yaşanıyor? Elektrikler ne zaman kesilecek? Gibi soruları haberimizin devamında sizler için cevaplıyoruz.

Türkiye genelinde bazı bölgelerde saatler gece yarısını gösterdiği anda elektrik kesintisi yaşandığı bildirildi.

Türkiye genelinde bazı bölgelerde saatler gece yarısını gösterdiği anda elektrik kesintisi yaşandığı bildirildi. Bazı şehirlerde yaklaşık 20 dakikalık kesintinin ardından elektrikler tekrar geldi. Çoğu şehirde kesintinin devam ettiği iddia ediliyor.

Çanakkale'de şehir merkezinin büyük bölümünde elektrik kesintisi yaşandı. Yaklaşık 20 dakika sonra şehrin bir bölümüne elektrikler verilirken, geri kalanına da verilmesi için çalışma başlatıldı. Kentte saat 00.00 itibari ile

aniden elektrikler gitti. Şehir merkezinin yüzde 90'ında elektrik kesilmesi sonucu kent karanlığa büründü. Elektriklerin kesilmesi sebebiyle polis ekipleri belli noktalarda görev alırken, bazı işyerlerinin alarmları çalmaya başladı. Dışarıda olan vatandaşlar, karanlıkta yolda yürürken cep telefonlarının ışığını ve fener kullandı.

Kesinti sebebi olarak ana trafodaki sorun gösterildi. Yaklaşık 20 dakika sonra kentin büyük bölümüne bir süre sonra elektrikler verildi. Kesinti yaşandığı öne sürülen diğer bazı iller şöyle: İzmir, Kayseri, Bursa, İstanbul, Aydın, Mersin, Rize, Denizli, Şanlıurfa, Gümüşhane, Giresun, Trabzon, Uşak, Ankara, Erzurum, Batman, Kocaeli.

FUAT AVNİ YİNE BİLDİ

Elektrik kesintileriyle ilgili Fuatavni,yapılan elektrik kesintisiyle seçim akşamının provası yapıldığını ve önümüzdeki süreçte elektrik kesintisini iki kez daha gerçekleştirecekler. Seçim akşamı da dördüncü kesinti olacak demişti. Şuan yaşanan Türkiye genelinde elektrik kesintisi akıllara Fuat Avni'ni iddialarına getirdi.


http://www.cnnturk.com/haber/ajanda/turkiye-geneli-elektrik-kesintisi-fuat-avni-yine-bildi

banner229
Son Güncelleme: 12.04.2015 18:42
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol