banner200
banner235
banner225
Yeşim TURAN
Yeşim TURAN
01 Nisan 2016 Cuma 15:38
THY'den teknolojik atak
banner188
banner213
banner230

 Hava Yolları (THY), teknolojik girişimleri ve kurumları müşterek araya getirerek değişik endüstrilere inovasyonu ulaştırmayı hedefleyen Silikon Vadisi merkezli uygulayım bilimi girişimi toplumu Plug-and-Play'in yolculuk ve konaklama endüstrisi düşüncesince oluşturduğu inovasyon platformunun ortaklarından birisi bulunduğunu duyurdu.

THY'den meydana getirilen açıklamaya göre, sonuç 5 senedir 'Avrupa'nın en dobra havayolu şirketi' seçilen THY, dünyada rekabetin en koyu yaşandığı iklim ulaşımı sektöründe eriştiği çalışan konumu destek olmak namına inovasyona verdiği ağırlığı artırıyor.

Şirket bu amaçla, Silikon Vadisi merkezli uygulayım bilimi girişimi toplumu Plug-and-Play'in yolculuk ve konaklama endüstrisi düşüncesince oluşturduğu inovasyon platformunun ortaklarından birisi oldu.

Plug-and-Play, bu sene gerçekleştireceği dü programın herhangi müşterek birisi düşüncesince 20-30 girişimi onama edecek. Seçilecek girişimler, 3 ay sürecek izlence süresince yolculuk ve konaklama sektöründeki havayolu, otel, online yolculuk acenteleri, küresel üleştirme sistemleri kabilinden hepsi amudi sahaların grup liderlerinden mentorluk onama etme olanağına da eş olabilecek.

Kaynak: AA

banner229
Son Güncelleme: 01.04.2016 15:38
Anahtar Kelimeler:
DestekTHYTeknolojik
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol