banner200
banner222
Yeşim TURAN
Yeşim TURAN
14 Mart 2016 Pazartesi 09:22
'Terörle mücadele, bunların kökü kazınıncaya kadar sürecek'
banner188
banner213
banner230

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ankara'daki yıldırı saldırına ilişkin, 'Türkiye, terörizm, yıldırı örgütleri ve teröristle etkin, azimli ve yetenekli mücadelesini, bunların kökü kazınıncaya derece sürdürecektir' ifadesini kullandı.

Bakan Bozdağ, Twitter hesabından meydana getirdiği paylaşımda, tiksindirici saldırıyı kalleşçe işleyen ve yaptıranları lanetlediğini belirtti.

Saldırıda martir olanlara Allah'tan yağmur ve yaralılara şifalar arzulayan Bozdağ, 'Terör örgütleri, teröristleri ve bunları kullanan ağababaları, bugüne derece bulunduğu denli artık da katiyen hedeflerine ulaşamayacaklardır. Türkiye, terörizm, yıldırı örgütleri ve teröristle etkin, azimli ve yetenekli mücadelesini, bunların kökü kazınıncaya derece sürdürecektir' değerlendirmesinde bulundu.

Birlik ve el birliği vurgusu işleyen Bozdağ, 'Devletimiz, etraflı imkan, kabiliyet, gücü ile terör, yıldırı örgütleri ve teröristle aşırı taraflı mücadelesini kararlılıkla sürdürüyor, sürdürecektir. Terör saldırıları karşısında ahali adına birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize ve huzurumuza şimdi bir tomar el birliği ile cemaat çıkmalıyız. Terör saldırılarının, birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi, huzurumuzu ve dayanışmamızı bozmasına katiyen müsaade vermemeliyiz' ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

banner229
Son Güncelleme: 14.03.2016 09:22
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol