banner200
banner225
Yeşim TURAN
Yeşim TURAN
14 Mart 2016 Pazartesi 09:02
'Terörle mücadele, bunların kökü kazanıncaya kadar sürecek'
banner188
banner213
banner230

ANKARA

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ankara'daki yıldırı saldırısına ilişkin, 'Türkiye, terörizm, yıldırı örgütleri ve teröristle etkin, azimli ve becerikli mücadelesini, bunların kökü kazanıncaya kadar sürdürecektir' ifadesini kullandı.

Bakan Bozdağ, Twitter hesabından meydana getirdiği paylaşımda, iğrenç saldırıyı kalleşçe eden ve yaptıranları lanetlediğini belirtti.

Saldırıda martir olanlara Allah'tan yağmur ve yaralılara şifalar isteyen Bozdağ, 'Terör örgütleri, teröristleri ve bunları kullanan ağababaları, bugüne dek bulunduğu üzere artık da katiyen hedeflerine ulaşamayacaklardır. Türkiye, terörizm, yıldırı örgütleri ve teröristle etkin, azimli ve becerikli mücadelesini, bunların kökü kazanıncaya kadar sürdürecektir' değerlendirmesinde bulundu.

Birlik ve el birliği vurgusu eden Bozdağ, 'Devletimiz, eksiksiz imkan, kabiliyet, gücü ile terör, yıldırı örgütleri ve teröristle aşırı taraflı mücadelesini kararlılıkla sürdürüyor, sürdürecektir. Terör saldırıları karşısında ahali adına birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize ve huzurumuza şimdi bir tomar el birliği ile erbap çıkmalıyız. Terör saldırılarının, birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi, huzurumuzu ve dayanışmamızı bozmasına katiyen müsaade vermemeliyiz' ifadelerini kullandı.

Muhabir: Kemal Karadağ

Kaynak: AA

banner229
Son Güncelleme: 14.03.2016 09:02
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol