banner200
banner235
banner225
23 Eylül 2012 Pazar 08:53
Süleyman Demirel hastanede
banner188
banner213
banner230
Süleyman Demirel, akşam saatlerinde Güven Hastanesi'ne geldi. Demirel, Gripal enfeksiyon nedeniyle daha önce gördüğü tedavi kapsamında gerekli tahlil ve tetkiklerin yapılması için hastaneye geldiğini söyledi. Süleyman Demirel basında ve sosyal medyada sağlığıyla ilgili çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Şu saatte dahi yüzlerce telefon geldi. Buraya kadar geldiniz. Sizden saklanan bir şey yok. Sağlığım iyidir Allah'a şükür. Bizi sevenler, bizimle ilgili olanların telaş etmesine gerek yok. Güven Hastanesi bizim evimiz gibidir. Değerli hekimler var. Bu hekimler beni takip ederler. Kontrolden geçmek üzere buraya geldik" dedi.

"MEHMET EYMÜR MUHATABIM DEĞİLDİR"

Süleyman Demirel, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Demirel, Mehmet Eymür'ün kendisine yönelik basında yer alan iddialarının hatırlatılması üzerine, "Muhatabım değildir, Mehmet Eymür. Devletin bir memurudur. Ben bu konuda Cumhurbaşkanı olarak karşı karşıya gelmem. Ben kendisine bir cevap da bulunmam. Söylediği şeyi de önemsemem" diye konuştu.


DEMİREL'İN DOKTORU CESUR: "DEMİREL'İN SAĞLIĞI YERİNDE"

Süleyman Demirel'in sağlığının yerinde olduğunu belirten doktor Aylin Cesur, Demirel'in Antalya'ya gitmeden önce gripal bir enfeksiyon geçirdiğini, bu kapsamda ağustosun sonunda tetkiklerin yapıldığını, tatil dönüşü tahlil ve tetkiklerin tekrarlanmasının istendiğini söyledi.

Bunun için hastaneye geldiklerini ifade eden Cesur, "Cumhurbaşkanı son derece sağlıklı kontrolleri ve tetkikleri yapıldıktan sonra evimize gideceğiz, herhangi bir sorun yoktur" diye konuştu.

BAŞHEKİM KÜÇÜKBAŞ: "YILDA 2 KEZ YAPTIĞIMIZ GENEL VÜCUT KONTROLÜNÜ TEKRARLADIK"

Güven Hastanesi Başhekimi Dr. Tevfik Ali Küçükbaş, Demirel'in kontrollerini belli periyotlarda yaptıklarını belirtirken, seyahat öncesinde Demirel'in gribal enfeksiyon geçirdiğini ifade etti. Küçükbaş, "Şimdi kendilerini daha iyi gördüğümüz için çok memnunuz önceden planlanmış olan bu yöndeki tetkiklerimizi kontrol etmek hem de yılda 2 kez yaptığımız genel vücut kontrolü, check-up bu fırsatla tekrarlamak istedik" diye konuştu.

KÖKSAL TOPTAN ZİYARET ETTİ

TBMM Eski Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak milletvekili Köksal Toptan, Demirel'i hastanede ziyaret etti. Süleyman Demirel ile görüştüğünü belirten Toptan, "Antalya'da tatilden dönüşünde bazı rutin kontrolleri olacakmış, 'eve gitmeden onları yaptıralım, öyle geçelim' demiş. O nedenle buraya gelmişler. Herşey yolunda" dedi.
 
banner229
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol