banner200
banner222
Yeşim
Yeşim
28 Şubat 2015 Cumartesi 21:23
Öcalan Serbest mi Bırakılıyor.
banner188
banner213
banner230
Öcalan Serbest mi Bırakılıyor.
Terörist başı abdullah öcalanın sorgulamasını yapan Emekli Albay Hasan Atilla Uğur, terörist başının prostat kanseri sebebiyle serbest bırakılacağını iddia etti.

Emekli Albay Uğur denizli’nin Çivril ve Bekilli ilçelerinde yaptığı kahvehane ziyaretlerinde vatandaşlara ilk kez kendisinin sorguladığı öcalan hakkında inanılmaz iddialar ortaya attı.Kahvede yaptığı konuşma öncesi sinevizyonda terör örgütü liderinin sorgulanma görüntülerini izleten Uğur, Öcalan’ın prostat kanseri gerekçesiyle affedilmeye çalışacağı iddiasında bulundu. Uğur, “Apo bizim için sıradan bir bebek katilidir. 2002 yılına gelindiğinde terör örgütü bitmişti.

O dönemde düzgün politikalar devam ettirilseydi bugün Abdullah Öcalan’dan bahsetmeye bile gerek yoktu. Kim ki bu? Ama bugün itibar sahibi bir insan, masalarda imzalar atıyor. 40 bin kişinin katili anlaşmalar yapıyor. ‘Beni Nisan’da çıkaracaksınız’ diyor. Nasıl çıkaracaklar ben size söyleyeyim. Hastalığı bahane edecekler. ‘Prostat kanseri’ diyecekler. Biz nasıl bunu kabul edeceğiz peki? Tabii ki etmeyeceğiz. Bazı yerlerde af söylentileri var. Türk milleti ayakta kaldığı sürece benimde bu bedende canım kaldığı sürece bu adama af maf yok. Gider İmralı’nın kapısında yatarım, cesedimi çiğneyip geçesinler bakalım. Öcalan ve çetesine af maf yok” dedi.

Emekli Albay Hasan Atilla Uğur aynı zamanda Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Kaynak http://egehalk.com/1402/ocalan-serbest-birakiliyor/

banner229
Son Güncelleme: 28.02.2015 21:25
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol