banner200
banner222
Yeşim TURAN
Yeşim TURAN
04 Ekim 2016 Salı 19:22
Muhtarlardan görevlendirilen Hakkari Belediyesine destek
banner188
banner213
banner230

HAKKARİ

Hakkari'deki mahalle muhtarları, İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Hakkari Belediye Başkanı olarak görevlendirilen Vali Yardımcısı Cüneyt Epcim'i belediyedeki makamında ziyaret etti.

İl merkezine bağlı 13 mahalle muhtarı, Epcim'e yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek yaşadıkları sorun ve taleplerini dile getirdi.

Hakkari'de güzel ve kalıcı hizmetlerin yapılması noktasında her zaman Epcim'in yanında olacaklarını, gereken her türlü desteği vereceklerini ifade eden muhtarlar, yıllardır özlemini çektikleri hizmetlere kavuşmak istediklerini belirttiler.

"Hakkarililere hizmetleri etkin bir şekilde sağlayacağız"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile Epcim ise muhtarlarla işbirliği içinde çalışarak Hakkari'ye güzel hizmetler sunmaya çalışacaklarını söyledi.

Epçim, şöyle konuştu:

"Daha önce de söylediğimiz gibi Hakkarililere mahalli müşterek hizmetleri etkin, etkili ve güzel bir şekilde sağlamaya çalışacağız. Tabii bunu yaparken devletimizin çeşitli kurumlarından gerekli destekleri almaya gayret edeceğiz. Hakkari halkının özlemini çektiği hizmetleri, elimizden gelen gayreti göstererek sağlamaya çalışacağız."

Kaynak: AA

banner229
Son Güncelleme: 04.10.2016 19:22
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol