banner200
banner222
Yeşim TURAN
Yeşim TURAN
12 Ağustos 2017 Cumartesi 23:52
Minik Yağmur harçlığını Kızılay'a bağışladı
banner188
banner213
banner230

İSTANBUL

İstanbul'da yaşayan 7 yaşındaki Yağmur Temel, Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığına gelerek kumbarasında biriktirdiği 217 lirayı bağışladı.

Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığından yapılan açıklamayan göre, bir televizyon programında yemek bulamayan çocukların görüntüsünü izleyen Yağmur Temel, kumbarasında biriktirdiği paraları yardım amacıyla Türk Kızılayı'na bağışlamak istedi.

Babasına durumu anlatan ve babasıyla birlikte Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığına gelen minik Yağmur, burada Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım tarafından karşılandı. Minik Yağmur, kumbarasında biriktirdiği 217 lirayı ihtiyaç sahibi çocuklara yardım edilmesi için Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı Yıldırım'a teslim etti.

Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı Yıldırım, konuya ilişkin değerlendirmesinde, "Yağmur gibi birçok çocuğumuz iyilik dolusu ve dünyayı kurtaracaklar. Şube olarak çocuklar için birçok proje geliştirdik. Halen 81 İl 81 Anaokulu gibi önemli bir projeyle çocuklarımızın iyilikle dolu bir hayat geçirmelerine destek oluyoruz." ifadelerini kullandı.

Muhabir: Emrah Güney

Kaynak: AA

banner229
Son Güncelleme: 12.08.2017 23:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol