banner200
banner222
22 Ocak 2014 Çarşamba 16:15
Kulüpler Birliği‘nde büyük kavga!
banner188
banner213
banner230

 Türk futbolunun adil yönetilmediğini iddia eden Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’na Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören tepki gösterdi.
 
Birlik Başkanı İlhan Cavcav’ın, “Burada şike için toplanmadık arkadaşlar” diye araya girmesi, tarafları yatıştırmaya yetmedi. Hacıosmanoğlu, “Elimde belgeler var. Yeni yargılama olursa sunacağım” diyen Mecnun Odyakmaz’a “Federasyon Başkanı burada. Bekleme hemen ver” diyerek, toplantıyı terk etti.

'YANGINDAN MAL KAÇIRIR GİBİ...'

Toplantıya Yıldırım Demirören ve Mehmet Baykan’ın katılmasıyla söz alan Trabzonspor Başkanı, Türk futbolunun adil yönetilmediğini, TFF’nin yangından mal kaçırır gibi Yargıtay’ın kararından hemen sonra açıklama yaptığını dile getirdi.

'BUNDAN SONRA KATILMAYACAĞIM'
 
Toplantı sonrasında konuşan ve üç büyük kulüp başkanının toplantıya katılmamasına da tepki gösteren İbrahim Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti:

Bundan sonra ben de toplantılara katılmayacağım. 2011 yılında yapılanları tüm Dünya biliyor. Futbolun Avrupa’daki kurumlarının ayldığı kararlar da malümunuz. Ama federasyon adil davranamıyor. Yangından mal kaçırır gibi Basın sözcüsü açıklama yapıyor.”

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yargıdaki süreç tamamlandığında futbolun yurt dışındaki uzantılarının ne kararlar alacağını herkesin göreceğini sözlerine ekledi. Akşam

banner229
Son Güncelleme: 22.01.2014 16:17
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol