banner200
banner235
banner225
Yeşim
Yeşim
14 Eylül 2015 Pazartesi 14:33
Koray Çalışkan o iddiaları yalanladı
banner188
banner213
banner230

Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Koray Çalışkan, Rotahaber'den Eşref Aydoğmuş'a konuştu. Üniversiteden atıldığı iddialarını yalanlayan Çalışkan, "CHP'den aday olacağım için üniversiteden istifa ettim. Üniversitemle aram hiçbir problem yok." dedi.

EŞREF AYDOĞMUŞ-ROTAHABER-ÖZEL- Radikal Gazetesi yazarı ve Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Koray Çalışkan, Rotahaber'den Eşref Aydoğmuş'a konuştu. Çalışkan, üniversiteden atıldığı iddialarını yalanlayarak, CHP'den aday olacağı için istifa ettiğini belirtti.

Koray Çalışkan, Boğaziçi Üniversitesi'nden istifasıyla ilgili şunları söyledi:

"Ağustos sonunda Cumhuriyet Halk Partisi'nden(CHP) aday olmak için kendi isteğimle istifa ettim. Üniversitenin herhangi bir şekilde böyle bir tasarrufu yok. Zaten kısa bir süre sonra üniversite bir açıklama yapacak. Zaten bir ders veriyorum şu anda. Bölümün zorunlu dersini veriyorum. Onu da yarı zamanlı öğretim üyesi olarak veriyorum. Yarı zamanlı öğretim üyelerinde milletvekili adaylıklarını engelleyecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Yani bu, medyanın nasıl bir medya olduğunu bize gösteriyor."

"Bir de 'HDP adaylığı için' diyenler var, yahu CHP'li olduğumu sağır sultan duydu"

'HDP adaylığı için istifa etti' diyen bile var. Bu insanların gazeteciliğinden gerçekten şüphe etmek gerekiyor. Ben Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) üyesiyim. Çok üzgünüm. Demek ki verdikleri hiçbir bilgi doğru değil. HDP'li değilim ben, HDP'yi de eleştiririm, MHP'yi de eleştiririm. CHP'liyim ben. Televizyonlarda bunu defalarca söyledim. Bunu bile bilmiyorlar. Üstelik CHP Genel Başkanı'nın Başdanışmanıyım. Bunların gerçekten nereden istihbarat aldıklarını şaşıyorum. Bu kadar zayıf bir medya Türkiye'de daha olmamıştır. 

KAYNAK: ROTAHABER-ÖZEL-EŞREF AYDOĞMUŞ
banner229
Son Güncelleme: 14.09.2015 14:35
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol