banner200
banner222
25 Mart 2014 Salı 12:11
İSMMMO Başkanı Yahya Arıkan’a Fahri Doktor’a unvanı
banner188
banner213
banner230

İSMMMO Hizmet ve Kültür Binası’nda düzenlenen törende Arıkan’a, Fahri Doktor’luk beratını, Vektör Kurucu Başkanı ve Rektörü Prof. Dr. Elçin İskenderzade takdim etti.

Dünyanın 20’yi aşkın ülkesinde, 50’den fazla tanınmış devlet adamı, ülke başkanları, sosyal-siyasi, edebi ve bilimsel kişilere verilen unvan töreninde konuşan Elçin İskenderzade, nitelikli mesleki ve akademik çalışmaları nedeniyle İSMMMO’nun şahsında Yahya Arıkan’ın unvana layık görüldüğünü vurguladı.

İSMMMO Başkanı Yahya Arıkan da ödül töreninde yaptığı konuşmada, bu onurlu ödüle layık görülmenin mutluluğu ve heyecanı içinde olduğunu belirti. Arıkan İSMMMO’nun 25 yıllık genç bir meslek odası olmasına karşın böylesine bir ödülle layık görülmesinin onuruna vurgu yaptı. Arıkan “Bugüne gelişimizde, ailemin, mücadele arkadaşlarımın ve oda çalışanlarının çok özel bir yeri var. Onlarla biz tuğla üstüne tuğla ördük. Bu ödül ise bütün yorgunluğumuzu unutturdu. Bu ödülle sorumluluğumuz daha çok arttı. Bu ödül, asla şahsıma değil, bu mesleğin tarihini oluşturan ve geleceğini yazan insanlar adınadır” diye konuştu.

Kalabalık bir topluluğun katıldığı ödül töreninde; VEKTOR Uluslararası Bilim Merkezi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Afet İskenderzade, TÜRMOB Genel Sekreteri, TÜRMOB Disiplin Kurulu Başkanı, TÜRMOB Denetim Kurulu Başkanı, İSMMMO Kurum ve Kurul Temsilcileri, İlçe yöneticileri, Komite üyeleri, Oda çalışanları ve üyeler de yer aldı.

yurtgazetesi

banner229
Son Güncelleme: 25.03.2014 12:16
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol