banner200
banner222
Yeşim TURAN
Yeşim TURAN
24 Mayıs 2016 Salı 16:37
İbrahim Toraman duruşmaya zorla getirilecek
banner188
banner213
banner230

İSTANBUL

Eski futbolcu İbrahim Toraman ve eşi Eylem Toraman'ın, evlerinde yaşadıkları bir tartışmada karşılıklı olarak birbirlerine vurarak yaraladıkları iddiasıyla "eşe karşı basit yaralama" suçundan yargılanmalarına başlandı.

Anadolu 66. Asliye Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, müşteki sanık Eylem Toraman ile avukatı katıldı.

Duruşmada kimlik tespitinin ardından savunmasını yapan Eylem Toraman, eşi İbrahim Toraman'dan şikayetçi olduğunu belirterek, olay günü yaşadıklarını anlattı.

Eşinin kendisine çocuğu kucağındayken vurduğunu ileri süren Toraman, "Beni ambulansla hastaneye götürdüler. Ben olay sırasında eşimi darbetmedim. Kendisinin saldırılarından korunmaya çalışsam da başarılı olamadım. Beni darbederken bir yandan da 'Sen bana yük geliyorsun, seni boşayacağım' diyordu." dedi.

Eylem Toraman'ın avukatı Murad Can da "Sanık İbrahim Toraman her ne kadar müvekkilimi suçlamış ise de bir kadın olduğu göz önüne alındığında müvekkilimin kendisini darbetmesi hayatın olağan akışına aykırıdır. Kendisi müvekkilimi darbettikten sonra o halde bırakıp karakola giderek şikayetçi olmuştur." şeklinde konuştu.

Hakim, usulüne uygun davetiyeye rağmen duruşmaya katılmayan müşteki-sanık İbrahim Toraman'ın bir sonraki celse zorla getirilmesine karar vererek, duruşmayı erteledi.

Kaynak: AA

banner229
Son Güncelleme: 24.05.2016 16:37
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol