banner200
banner235
banner225
Yeşim
Yeşim
18 Ekim 2015 Pazar 22:57
HUKUKTA SOL TAVIR DERNEĞİ TANIŞMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
banner188
banner213
banner230

Hukukta Sol Tavır Derneği İstanbul'daki ilk açık etkinliğini 17 Ekim Cumartesi günü 16:00-18:00 saatleri arasında “Tanışma Toplantısı” adıyla Kadıköy'deki Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi.

Etkinliğe dernek üyesi avukatlar, stj.avukatlar, hukuk fakültesi öğrencileri, Yargıçlar Sendikası ve YARSAV (Yargıçlar ve Savcılar Birliği) temsilcileri, yargıç ve savcılar ile avukat dostlarımız katıldılar.

Etkinlik dernek kurucu üyelerinden Av. Armağan Yıldırım'ın açılış konuşması ile başladı. Ardından Yönetim Kurulu üyesi Av. Ozan Gülhan derneğin kuruluş sürecini, amaçlarını ve kuruluşundan bugüne kadarki faaliyetlerini içeren bir sunuş gerçekleştirdi.

Sunuşun ardından derneğin  İzmir ve Ankara'daki faaliyetlerini yürüten üyelerinin etkinliğe gönderdiği destek ve katkı mesajları okundu.

Etkinliğe Eskişehir'den katılan üyelerimizden Av.Özgür Özlem Öngel Eskişehir'deki üyelerimiz adına bir konuşma yaptı.

Yargıçlar Sendikası ve YARSAV adına yapılan konuşmada ise Hukukta Sol'dan tavır almanın önemli olduğu belirtilerek Yargıçlar Sendikası ve YARSAV adına dernekle  dayanışma duyguları iletildi.

Av. Ayhan Erdoğan da söz alarak derneğe mücadelesinde başarılar dileyen bir konuşma yaptı.

Yapılan konuşmaların ardından etkinlik keman dinletisi eşliğinde üyelerin, ve konukların sohbetleriyle devam etti.banner229
Son Güncelleme: 18.10.2015 23:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol